Petak, 30 srpnja, 2021
More

    POPULARNE OBJAVE

    Dijaspora: Paolo Marinelli odveo Union Olimpiju u polufinale

    Prvenstva diljem Europe polako ulaze u završnicu regularnog dijela, a negdje je već počelo i doigravanje kao u Sloveniji gdje je zablistao mladi Hrvatski reprezentativac u dresu Union Olimpije, Paolo Marinelli koji je bio najbolji igrač svoje momčadi u četvrtfinalnom dvoboju protiv Grosuplja, a ujedno je postao i prvi razigravač momčadi. Vedran Morović osvojio je drugu francusku ligu sa momčadi Boulogne, a u Turskoj počinje doigravanje u kojem će sudjelovati mnogo Hrvatskih igrača. Roko Ukić je sa Panathinaikosom bez problema prošao u polufinale doigravanja gdje ih čeka PAOK.

    - Advertisement -

    [prank p=”BELGIJA” ekipa=””]

    Oostende – Aalstar 80:67

    Dario Gjergja – trener

    [/prank]
    [prank p=”BUGARSKA” ekipa=””]

    Četvrtfinale

    Lukoil Academic – Chernomorets 97:60 (1:0)

    Jure Lalić – 27 min, 17 p, 10 sk, 1 ol, 1 bl

    Chernomorets – Lukoil Academic 79:119 (2:0)

    Jure Lalić – 22 min, 25 p, 5 sk, 1 ol

    [/prank]

    [prank p=”FRANCUSKA” ekipa=””]

    FRANCUSKA DRUGA LIGA

    Boulogne – Poitiers 63:67

    Vedran Morović – nije ulazio u igru

    Boulugne je osvojio drugu ligu

    [/prank]
    [prank p=”GRČKA” ekipa=””]

    Doigravanje, četvrtfinale:

    Panathinaikos – Apolon Patras 88:61 (1:0)

    Roko Ukić – 13 min, 8 p, 3 as, 1 sk, 1 il

    Apolon Patras – Panathinaikos 67:82 (0:2)

    Roko Ukić – 14 min, 2 p, 1 sk, 1 as

    Panathinaikos se plasirao u polufinale gdje će igrati protiv PAOK-a.

    [/prank]
    [prank p=”ITALIJA” ekipa=””]

    Umana Venezia – Virtus Roma 75:83

    Hrvoje Perić – 23 min, 8 p, 4 sk, 2 as, 1 ol, 1 bl

    Juve Caserta – Vanoli Cremona 71:65

    Šime Špralja – 29 min, 4 sk, 1 ol

    Sutor Montegranaro – Sidigas Avellino 99:96 p.

    Željko Šakić – 27 min, 20 p, 6 sk, 1 as, 2 ol

    Reggio Emilia – Cantu 83:68

    Ivan Buva – 5 min

    TALIJANSKA DRUGA LIGA

    Upea Capo d’Orlando – Sigma Barcellona 82:60

    Sandro Nicević – 10 min, 6 p, 3 sk, 4 as, 1 bl

    [/prank]

    [prank p=”IZRAEL” ekipa=””]

    Četvrtfinale

    Maccabi Tel Aviv – Galil Gilboa 99:93 (1:0)

    Andrija Žižić – 16 min, 6 p, 5 sk, 1 as

    [/prank]

    [prank p=”JAPAN” ekipa=””]
    Wakayama Trians – Željko Pavličević – trener

    slobodan, uskoro kreće playoff

    [/prank]

    [prank p=”KOSOVO” ekipa=””]

    Peja – Sigal Priština 80:66

    Teo Šimović – nema raspoložive statistike

    [/prank]

    [prank p=”LITVA” ekipa=””]
    Lietkabelis – Juventus 68:82

    Goran Vrbanc – 27 min, 11 p, 5 sk, 1 ol, 1 il

    [/prank]
    [prank p=”MAĐARSKA” ekipa=””]

    Za poredak: 1. – 6. mjesto

    Alba – Kaposvari 98:87

    Hrvoje Puljko – 23 min, 10 p, 1 as

    Za poredak: 7.- 13. mjesto

    ZTE KK – Jaszberenyi 78:87

    Bruno Šundov – 20 min, 15 p, 2 sk, 1 as, 1 ol

    Marso NYKK 

    Matija Poščić – slobodan

    PVSK Pannon – Kormend 72:69

    Marino Šarlija – 29 min, 10 p, 8 sk, 1 as, 2 bl

    Veljko Budimir – 36 min, 18 p, 4 sk, 3 as, 1 ol

    [/prank]

    [prank p=”NIZOZEMSKA” ekipa=””]
    GasTerra Groningen – Leiden 44:73

    Ivica Skelin – trener

    Leiden – GasTerra Groningen 62:59 p.

    Ivica Skelin – trener
    [/prank]

    [prank p=”NJEMAČKA” ekipa=””]

    Artland Dragons – MBC 89:69

    Hrvoje Kovačević – 25 min, 9 p, 1 as, 1 ol, 1 bl

    Silvano Poropat – trener

    Trier – Ratiopharm 72:84

    Luka Buntić – nije bio u momčadi

    Marin Petrić – 19 min, 2 p, 3 sk, 1 ol

    EWE Baskets – Ludwigsburg 91:79

    Mario Stojić – 18 min, 11 p, 1 sk, 1 as

    ALBA – Fraport SKY 67:59

    Leon Radošević – nije bio u momčadi

    [/prank]

    [prank p=”PORTUGAL” ekipa=””]

    PORTUGALSKA DRUGA LIGA

    Finale

    Illiabum – FC Porto 66:69

    Filip Torić – 24 min, 5 p, 2 sk, 1 ol, 3 bl

    [/prank]

    [prank p=”RUMUNJSKA” ekipa=””]

    Četvrtfinale

    Rovinari – Ploitesti 69:87 (0:3)

    Ante Krapić – 12 min, 8 p

    Craiova – Oradea 53:85 (0:3)

    Petar Babić – 19 min, 13 p, 4 sk, 1 as, 1 ol, 1 bl

    Pitesti – Targu Mures 84:79 (1:2)

    Pankracije Barać – 31 min, 15 p, 4 sk, 1 bl

    Pitesti – Targu Mures 52:80 (1:3)

    Pankracije Barać – 23 min, 11 p, 1 sk, 1 ol

    U. Mobitel. CN – CSU Sibiu 77:71 (1:2)

    Matija Češković – 36 min, 14 p, 5 sk, 4 as, 1 bl

    U. Mobitel. CN – CSU Sibiu ot 90:89 (2:2)

    Matija Češković – 39 min, 9 p, 3 sk, 10 as, 2 ol, 1 bl

    [/prank]

    [prank p=”RUSIJA(VTB)” ekipa=””]

    Osmina finala, druga utakmica:

    Lokomotiv – Krasny Oktyabr 89:73

    Krunoslav Simon – 22 min, 14 p, 5 as, 1 sk, 1 ol, 3 il

    Lokomotiv se plasirao u četvrtfinale gdje ga očekuje CSKA.

    Khimki prvu utakmicu osmine finala igra 17./18. svibnja protiv N.Novogoroda.

    Marko Popović

    Krešimir Lončar

    [/prank]
    [prank p=”SLOVAČKA” ekipa=””]

    Finale

    Inter Bratislava – Prievidza 87:83 p.

    Marko Batina – 45 min, 22 p, 5 sk, 2 as, 1 ol

    Dražen Klarić – 28 min, 16 p, 2 sk, 1 ol

    Stjepan Tešija – 15 min, 6 p, 4 sk, 1 as

    Krunoslav Krajnović trener

    Za 3. mjesto

    Komarno – Iskra Svit 82:85

    Andrija Hrkač – 30 min, 12 p, 3 sk, 1 as, 1 bl

    Saša Janković – nije ulazio u igru

    Rudolf Jugo trener

    [/prank]
    [prank p=”SLOVENIJA” ekipa=””]

    Četvrtfinale

    Polzela – Zlatorog 82:71 (1:0)

    Frano Marasović – 8 min, 3 p, 1 bl

    Zlatorog – Polzela 65:64 (1:1)

    Frano Marasović – 12 min, 2 p, 1 sk, 1 ol, 1 bl

    Krka – Sp.p. Portorož 94:51 (1:0)

    Zvonko Buljan – 22 min, 19 p, 9 sk, 2 as

    Sp. p. Portorož – Krka 72:87 (0:2)

    Zvonko Buljan – 27 min, 13 p, 7 sk, 3 as, 1 ol

    Union Olimpija – Grosuplje 86:67 (1:0)

    Paolo Marinelli – 32 min, 12 p, 2 sk, 4 as, 2 ol

    Jakov Vladović – nije bio u momčadi

    Dražen Bubnić – 6 min, 7 p, 1 sk

    Grosuplje – Union Olimpija 73:78 (0:2)

    Paolo Marinelli – 29 min, 22 p, 1 sk, 3 as

    Jakov Vladović – nije bio u momčadi

    Dražen Bubnić – 10 min, 10 p, 3 sk

    HeliosRogaška 75:55 (1:0)

    Igor Marić (Hel) – 32 min, 14 p, 6 sk, 2 as, 2 ol

    Jozo Brkić (Rog) – 26 min, 14 p, 5 sk, 1 ol, 1 bl

    Rogaška – Helios 74:64 (1:1)

    Jozo Brkić (Rog) – 18 min, 5 p, 5 sk, 2 ol

    Igor Marić (Hel) – 18 min, 8 p, 5 sk, 4 as

    [/prank]
    [prank p=”ŠPANJOLSKA” ekipa=””]

    Real Madrid – Juventut 106:88

    Dontaye Draper – nije bio u momčadi, ozljeda

    Real Madrid – CAI Zaragoza 92:79

    Dontaye Draper (Rea) – nije bio u momčadi, ozljeda

    Damjan Rudež – 20 min, 6 p, 1 sk, 5 as, 2 ol

    Gran Canaria – FC Barcelona 74:82

    Mario Hezonja – nije bio u momčadi

    Ante Tomić – 19 min, 10 p, 7 sk, 1 as, 1 ol

    FC Barcelona – Laboral Kutxa 91:75

    Mario Hezonja – nije bio u momčadi

    Ante Tomić – 22 min, 15 p, 8 sk, 5 as, 1 bl

    Estudiantes – Rio Natura Monbus 87:77

    Marko Banić (Est) – 26 min, 16 p, 4 sk, 3 as

    Mario Delaš – 23 min, 5 p, 3 sk

    Valencia Bilbao 83:71

    Velimir Perasović (Val) – trener

    Damir Markota (Bil) – 32 min, 10 p, 4 sk, 3 as, 1 ol

    Fran Pilepić (Bil)- 17 min, 6 p, 3 sk

    Zoran Vrkić (Bil) – nije ulazio u igru

    [/prank]
    [prank p=”ŠVEDSKA” ekipa=””]

    Finale:

    Norrkoping – Sodertalje 88:69 (2:2)

    Toni Bizaca – 32 min, 12 p, 2 as

    Dino Butorac – 23 min, 9 p, 5 sk, 1 ol

    Sodertalje – Norrkoping 75:79 (2:3)

    Toni Bizaca – 34 min, 15 p, 5 sk, 2 as, 1 ol

    Dino Butorac – 10 min, 2 p, 2 sk, 1 as

    [/prank]
    [prank p=”ŠVICARSKA” ekipa=””]

    Finale

    Lugano Tigers – Fribourg 82:84 (0:1)

    Marin Bavčević (Lug) – 13 min, 2 sk

    Marko Kraljević (Fri) – nije ulazio u igru

    Lugano Tigers – Fribourg 85:84 (1:1)

    Marin Bavčević (Lug) – 5 min, bez učinka

    Marko Kraljević (Fri) – nije ulazio u igru

    [/prank]

    [prank p=”TURSKA” ekipa=””]

    Bešiktaš – Banvit 73:60

    Tomislav Ružić – 21 min, 7 p, 1 sk, 1 as, 2 bl, 2 il

    Usak – Trabzonspor 65:78

    Andrija Stipanović – 19 min, 6 p, 4 as, 3 sk, 1 ol, 1 bl, 1 il

    Olin Edirne – Fenerbahče Ulker 82:111

    Bojan Bogdanović – 14 min, 11 p, 3 as, 1 ol, 1 il

    Luka Žorić – 11 min, 10 p, 1 sk

    Aliaga – Turk Telekom 65:75

    Lukša Andrić – 21 min, 6 p, 8 sk, 5 as, 1 ol, 1 bl, 1 il

    Tofas – Royal Hali 93:76

    Rok Stipčević – nije bio u sastavu

    Anadolu Efes – Selcuk Universitesi 79:72

    Zoran Planinić – 24 min, 7 p, 4 as, 1 sk, 1 bl, 1 il

    Stanko Barać – nije u sastavu zbog ozljede

    Bilo je ovo posljednje kolo regularnog dijela, a sljedeći tjedan počinje play off u kojem će Hrvatska imati puno predstavnika. Jedini koji nisu izborili doigravanje sa svojim momčadima su Andrija Stipanović i Lukša Andrić.

    TURSKA DRUGA LIGA:

    Istanbul DSI – bili slobodni u posljednjem kolu

    Nenad Delić

    [/prank]

    Ako i dalje ako primjetite da neki igrač nedostaje javite nam na mail crosarka@gmail.com ili na našu Facebook stranicu.


    Napomena: Podebljana su imena klubova s našim predstavnicima Oznake: min = minute u igri, p = broj poena, sk = broj skokova, as = broj asistencija, ol = broj osvojenih lopti, bl = broj blokada

    - Advertisement -

    NAJČITANIJE VIJESTI TJEDNA

    zadnje objave

    NE PROPUSTITE