#234

Dijaspora: Tri double-doublea

Još jedan vikend prepun košarkaških zbivanja je iza nas, a u njemu su opet svoje uloge imali hrvatski košarkaši raspodijeljeni diljem svijeta.

Veljko Budimir i Matija Poščić u Mađarskoj te Ante Tomić u Španjolskoj proteklog su vikenda ubilježili double-double učinke, a na skok do njih ostali su Dražen Klarić i Hrvoje Perić. Jedina dvojica koji su zabili preko 20 poena bili su Marco Buljević i Matija Češković.

Pregled svih igrača možete pronaći u nastavku.

[prank p=”AUSTRIJA” ekipa=””]

Kapfenberg – UBSC Graz  94:66

trener Ante Perica

Milan Stegnjaić – 35 min, 12 p, 8 sk, 1 as, 1 ol

Gmunden – Arkadia 78:74

trener Krešimir Bašić

[/prank]

[prank p=”BELGIJA” ekipa=””]

Oostende – Antwerp 87:78

Dario Gjergja – trener

[/prank]
[prank p=”BUGARSKA” ekipa=””]
Levski sSofija – Lukoil Academic 77:87

Jure Lalić – 20 min, 9 p, 4 sk
[/prank]

[prank p=”CIPAR” ekipa=””]

Keravnos – Apollon 67:75

Pavle Marčinković – 16 p

[/prank]
[prank p=”GRČKA” ekipa=””]
Apollon Patras – Panelefsiniakos 70:69

Alen Trepalovac – nije igrao

Panathinaikos Ikaros

Roko Leni Ukić (Pan) – 22 min, 9 p, 2 as, 3 sk, 2 il, 1 ol

Ante Mašić (Ika) – 31 min, 3 p, 3 sk, 1 as

GRČKA DRUGA LIGA:

Filippos Veroias – Koroivos 84:77

Petar Ćosić – 21 min, 3 p, 4 as
[/prank]
[prank p=”ITALIJA” ekipa=””]
Vanoli Cremona – Umana Venezia 64:77

Pime Špralja (Cre) – 22 min, 3 p, 6 sk, 1 bl

Hrvoje Perić (Ven) – 31 min, 15 p, 9 sk, 3 as, 1 bl

Armani Milano – Sutor Montegranaro 101:85

Željko Šakić – 28 min, 6 p, 6 sk, 1 as

TALIJANSKA DRUGA LIGA:

Upea Capo d’Orlando – Trieste 80:83

Sandro Nicević – 16 min, 8 p, 1 ol
[/prank]
[prank p=”IZRAEL” ekipa=””]

Galil Gilboa – Maccabi Ashdod

Drago Pašalić – nema raspoložive statistike
[/prank]

[prank p=”JAPAN” ekipa=””]

Wakayama Trians – Tochigi Brex 93:68

trener Željko Pavličević

Tsukuba Robots – Toyota Alvark 63:102

Ljubiša Vrcelj – 21 min, 7 p, 4 sk

[/prank]

[prank p=”KOSOVO” ekipa=””]
Peja – Besa 88:69

Teo Šimović – 16 min, 4 p, 3 sk, 1 as

trener Danijel Lutz

Bashkimi – Trepca 71:85

Denis Vrsaljko – 35 min, 18 p, 3 sk, 1 as, 1 bl

Josip Blajić – 16 min, 6 p, 4 sk, 1 as

Dino Erceg – 13 min, 6 p, 1 sk

[/prank]
[prank p=”MAĐARSKA” ekipa=””]
Falco –  Kaposvari 80:76

Hrvoje Puljko – nije ulazio u igru

Kormend – Marso NYKK 88:80

Matija Poščić – 26 min, 16 p, 10 sk, 1 as

PVSK Pannon – ALBA 85:95

Veljko Budimir – 40 min, 17 p, 10 sk, 2 as, 1 ol

[/prank]
[prank p=”MAKEDONIJA” ekipa=””]
Kumanovo – ABA Strumica 86:71

Marino Šarlija – nije bio u sastavu

Karpos Sokoli – slobodni ovo kolo

Aleksandar Ugrinoski
[/prank]
[prank p=”NIZOZEMSKA” ekipa=””]
Weert – GasTerra Groningen 49:72

trener Ivica Skelin
[/prank]
[prank p=”NORVEŠKA” ekipa=””]
 Gimle BBK – Froya Basket

Igor Sedlar – 14 min, 6 p, 6 sk
[/prank]
[prank p=”NJEMAČKA” ekipa=””]
Bayreuth – Ludwigsburg 80:95

Mario Stojić nije bio u sastavu

TBB Trier – S.Oliver Baskets 82:77

Luka Buntić – nije bio u sastavu

Marin Petrić – nije ulazio u igru

Brose Basket – ALBA 73:69

Leon Radošević – nije nastupao (ozlijeda)

MBC – Fraport SKY 87:57

Hrvoje Kovačević – 30 min, 8 p, 5 sk, 1 as, 2ol

trener Silvano Poropat

NJEMAČKA DRUGA LIGA:

ETB Wohnbau  – Jena 98:96

Marco Buljević – 34 min, 22 p, 1 sk, 2 as, 1 ol

Bayer Giants – Kirchheim  87:78

Ivan Buntić – nije ulazio u igru
[/prank]
[prank p=”POLJSKA” ekipa=””]
Slask Wroclaw  – PGE Turov 70:69

Franjo Bubalo – nije bio u sastavu
[/prank]
[prank p=”RUMUNJSKA” ekipa=””]
Sibiu – Ploiesti 92:69

Matija Češković – 30 min, 22 p, 5 sk, 7 as

Pitesti 

Pankracije Barać- slobodan

Ante Krapić – slobodan

Concordia Chiajna – Gaz Metan 62:89

Zoran Cvjetković – nije bio u sastavu
[/prank]
[prank p=”RUSIJA” ekipa=””]

Khimky – BC Astana 96:75

Krešimir Lončar – 8 min, 6 p, 2 sk, 1 il

Marko Popović – 23 min, 16 p, 4 sk, 5 as, 2 ol, 1 il

BC Donetsk – Lokomotiv 86:76

Krunoslav Simon – 28 min, 9 p, 2 sk, 2 as, 2 ol, 2 il

[/prank]
[prank p=”SLOVAČKA” ekipa=””]
Iskra Svit – Nitra 84:66

Andrija Hrkač (Isk) – 8 min, 1 sk

Saša Janković (Isk) – 25 min, 10 p, 4 sk, 2 as

Željko Novak (Isk) – 5 min, 1 sk, 1 ol

trener Rudolf Jugo (Isk)

Sven Smajlagić (Nit) – 30 min, 10 p, 4 sk, 3 as, 1 ol

Prievidza – Handlova 72:52

Marko Batina – 15 min, 9 p, 4 sk

Dražen Klarić – 30 min, 12 p, 9 sk, 2 as, 1 ol

trener Krunoslav Krajnović

Banska Bystrica – Levice 105:95

Luka Vlaić – 23 min, 3 p
[/prank]
[prank p=”SLOVENIJA” ekipa=””]
Rogaška – Zlatorog 81:76

Jozo Brkić (Rog) – 27 min, 7sk, 13 p, 2 as

Frano Marasović (Zla) – nije igrao

Helios – Polzela 73:75

Igor Marić – 25 min, 6p, 5sk

Geoplin – Splosna 68:73

Vjeran Soldo – 27 min, 8p, 7sk

Valencia – Union Olimpija 91:93

Dražen Bubnič – 3 min, bez učinka

Paolo Marinelli – 7 min, 1as

Radnički – Krka 84:77

Zvonko Buljan – 16 min, 9p, 2sk

[/prank]
[prank p=”ŠPANJOLSKA” ekipa=””]
Canarias – Real Madrid 74:85

Dontaye Draper – 8 min, 2 p, 1 sk, 1 ol

Bilbao – Estudiantes 72:55

Fran Pilepić (Bil)- 35 min, 15 p, 2 sk, 1 as, 1 ol

Damir Markota (Bil) – 13 min, 3 p, 5 sk

Zoran Vrkić (Bil) – 1 min, bez učinka

Marko Banić (Est)- 24 min, 8 p, 1 sk

Unicaja – Barcelona 74:67

Ante Tomić- 29 min, 16 p, 12 sk, 1 as, 1 bl

Mario Hezonja – nije bio u momčadi

CAI Zaragoza – Fuenlabrada 77:68

Damjan Rudež – 11 min, 1 sk, 2 as

Blusens – Gran Canaria 77:83

Mario Delaš – 23 min, 6 p, 6 sk, 1 as

Laboral Kutxa – Valencia 78:79

Velimir Perasović – trener

ŠPANJOLSKA DRUGA LIGA

Cocinas.com – Palencia 69:72

Ante Gospić – 20 min, 6 p, 6 sk, 1 bl
[/prank]
[prank p=”ŠVEDSKA” ekipa=””]
Sodertalje – Nassjo 73:67

Toni Bizaca – 32 min, 19 p, 4 sk, 1 as, 2 bl

Dino Butorac – 19 min, 4 p, 6 sk, 6 as, 1 ol

Eco Orebro – Jamtland igra se večeras

Mario Pešut
[/prank]
[prank p=”ŠVICARSKA” ekipa=””]

Lugano Tigers – Boncourt 85:51

Marin Bavčević – 26 min, 4p, 2sk

Geneve Lions – Fribourg 87:78

Ivan Rudež (Gen) (trener)

Andrej Štimac (Gen) – 25 min, 7p, 5 sk, 2as

Marko Kraljević (Fri) – nije igrao

Starwings – Monthey 69:91

Robert Devčić – nije igrao

[/prank]
[prank p=”TURSKA” ekipa=””]
Galatasaray – Fenerbahče Ulker 82:72

Bojan Bogdanović  – 26 min, 8 p, 3 sk, 4 2 il

Luka Žorić – 15 min, 6 p, 3 sk, 2 as, 1 ol,

Bešiktaš – Mersin 85:78

Tomislav Ružić – 24 min, 8 p, 6 sk, 1 ol, 1 il

Tofas – TED Kolejliler 89:84

Rok Stipčević – 23 min, 11 p, 3 sk, 7 as

Royal Hali – Anadolu Efes 59:67

Zoran Planinić  – 24 min, 7 p, 1 sk, 2 as, 3 il

Stanko Barać – nije bio u sastavu

Banvit BK – Trabzonspor 94:78

Andrija Stipanović – 11 min, 2 p, 2 sk, 2 as, 2 il, 1 ol

Turk Telekom – USAK 64:76

Lukša Andrić – 24 min, 7 p, 7 sk, 3 il

Josip Vranković – trener

TURSKA DRUGA LIGA:

Istanbul DSI – Vestel 70:83

Nenad Delić – 25 min, 9 p, 4 sk, 3 as, 2 il
[/prank]

[prank p=”UKRAJINA” ekipa=””]

Mykolaiv – Azovmash utakmica se igra u srijedu

Mateo Kedžo

[/prank]
[prank p=”UJEDINJENO KRALJEVSTVO” ekipa=””]
Manchester G. – Glasgow Rocks 98:87

Fran Urli – 25 min, 9 p, 6 sk, 1 as, 2ol
[/prank]

Ako i dalje ako primjetite da neki igrač nedostaje javite nam na mail crosarka@gmail.com ili na našu Facebook stranicu.


Napomena: Podebljana su imena klubova s našim predstavnicima Oznake: min = minute u igri, p = broj poena, sk = broj skokova, as = broj asistencija, ol = broj osvojenih lopti, bl = broj blokada