Dinamo slavio u Samoboru

Dinamo je u 17.kolu Prve lige slavio u Samoboru 80:75 i tako upisao drugu uzastopnu pobjedu.

Samoboru je pripalo prvo poluvrijeme 36:33, a u nastavku smo vidjeli bolju igru Dinama koji je u trećoj četvrtini na kilima Marka Juriča i Hrvoja Garafolića napravio seriju 26:9 i poveo 59:47. Nisu se Samoborci predavali već su odličnim otvaranjem posljednje četvrtine stigli do izjednačenja 65:65. Dinamo je susret prelomio u posljednje dvije minute kada su Matija Maljić i Jurič zabili za 77:71. U završnici je Bruno Levanić Kutni zabio tricu za 75:78, a Garafolić oba bacanja za 80:75.

Jurič je zabio 24, Garafolić 21, a Maljić 14 uz 9 skokova. Kod Samobora Antonio Kraljić je zabio 22, a Levanić Kutni 16 uz 10 asistencija.