Dobar nastup Hezonje protiv Dallasa

Nakon poraza protiv Memphis Grizzliesa u utorak, Orlando Magic došao je i do prve predsezonske pobjede. U domaćem Amway Centru svladali su Dallas Maverickse rezultatom 112:89.

Mario Hezonja krenuo je s klupe i u ovu utakmicu. Trener Frank Vogel dao mu je 16 minuta na parketu koje je naš Mario dobro iskoristio. Zabio je 11 poena, uz skok i asistenciju. Iz igre je šutirao 4/10, od čega 1/5 za tri poena. Za momčad s Floride nastupio je i naš Damjan Rudež koji nije dobro iskoristio današnju minutažu. Za odigranih 15 minuta Damjan je promašio oba šuta iz igre, te ostao samo na jednom skoku i asistenciji.

Za Orlando je nastupio i Crnogorac Nikola Vučević koji je za 14 odigranih minuta postigao 14 poena, uz skok, asistenciju i blokadu.

Iduću predsezonsku utakmicu Orlando igra za dva dana kada im u goste stiže Miami Heat.