Igokea svladala Budućnost na krilima Wrighta

Crnogorska Budućnost je gostovala u četvrtak navečer kod Igokee u Laktašima. Domaćini su u vrlo uzbudljivoj završnici pobijedili rezultatom 98:94.

ABA liga, 2. kolo, 5. listopad

Igokea – Budućnost 98:94 (28:27, 14:20, 31:29, 25:18)
(kompletna statistika)

Igokea je gubila za tri poena nakon tri četvrtine, no u četvrtoj četvrtini su odigrali bolje, što im je u konačnici donijelo pobjedu.

Američki igrač Dorell Wright je predvodio Igokeu sa 22 koša i 6 skokova, pokazavši da će biti veliko pojačanje za ekipu iz Bosne i Hercegovine. Pratio ga je Vuk Radivojević postigavši 18 koševa.

Nemanja Gordić je bio najbolji u redovima Budućnosti sa 25 koševa i 5 asistencija, a američki igrač Kyle Gibson dodao je 22 koša za Budućnost.

Igokea u idućem kolu gostuje kod Cedevite u Zagrebu, dok Budućnost igra na domaćem terenu protiv Cibone.