Dobar otpor Hermesa protiv Cibone

U 10. kolu HT Premijer lige košarkaši Cibone su treću utakmicu zaredom zabili 100 poena i tako pobjedili Hermes Analiticu.

Bariša Krasić, pomoćni trener Cibone:

”Kako smo i najavljivali bila je jedna teška utakmica jer smo igrali baš protiv odlične momčadi. U početku nismo bili dovoljno agresivni ali kad smo u drugom poluvremenu podigli agresivnost u obrani i ubrzali napad, stvari su došle na svoje mjesto i zasluženo smo pobjedili.”

Marin Rozić, kapetan Cibone:

”Mislim da je najbitnije iz ove utakmice da smo pobjedili jer je bilo i dobrih i loših perioda ali na kraju ipak možemo biti zadovoljni. Rasporedili smo minutažu, nismo se previše potrošili. Nakon pobjede protiv Krke ovo nam je značilo da ne narušavamo jednu pozitivnu atmosferu koju imamo i sad očekujemo Budućnost.”

HERMES ANALITICA-CIBONA 90-102 (25:28, 28:28, 17:16, 20:20)

HERMES ANALITICA: Svoboda 14, Krapić 16, Garafolić 2, Rogić 22, Vlaić 11, Mileković 21, Krstanović, Češkić, Kordić 4, Blažev, Bjelanović.

CIBONA: Bilinovac 8, Uljarević 3, M. Ljubičić 17, Marić, Bundović 8, Gilbert 2, Novačić 12, Rozić 19, K. Ljubičić 4, Slavica, Raley Ross 8, Markota 21.

Iduću utakmicu Vukovi igraju u nedjelju16.12. kada će u 11. kolu ABA Lige ugostiti Budućnost VOLIs početkom u 19:00 sati.