Fantastični Krapić s 39 poena potopio Škrljevo

Zagreb ima svog Messija! Ante Krapić s 39 poena(7-9 za dva,6-7 za tri) sam je donio svom treneru Nikoli Garmi kakvu takvu nadu za ostankom u Premijer ligi. Mravi su iznenadili goste i pokazali da se još uvijek nisu predali i da će dok god postoji šansa za ostankom, igrati sa 120 posto, ne bi li ostali u najvišem rangu košarke.

HT Premijer liga, 25. ožujka

Zagreb – Škrljevo 95:88(29:28,23:19,25:23,18:18)

ZAGREB:  Ogrizović 2, Tomas 10, Palokaj 6, Proleta 9, Macner 15, Radoš 14, Krapić 39, Divić, Majstorović, Vujatović, Vujević

ŠKRLJEVO: Šarac 2, Štemberger 13, Jashari, Ušić 9, Barnjak 12, Boban 5, Hrnjkaš, Perković 16, Konjević 23, Janc, Furlan,Stipčić 8

Neizvjesno prvo poluvrijeme otišlo je na stranu Zagreba, koji je već u tom periodu pokazao naznake da bi mogao doći do pobjede. Preko Krapićevih trica držali su vodstvo, koje su u trećoj četvrtini još malo povećali. Krapiću se pridružio i Kruno Macner sa svojim tricama, na što gosti nisu imali odgovor. U zadnjoj četvrtini gosti su pokušali na sve načine kako bi pokušali ugroziti Mrave, no kad je bilo najpotrebnije opet se ukazao Krapić i definitivno zakapario pobjedu svojoj ekipi. Već spomenuti Ante Krapić završio je utakmicu s 39 poena, ukupnim šutem 13-16, dok je odličnu pratnju imao u Kruni Macneru, koji je postigao 15 poena i skupio 8 asistencija, te u Boži Radošu koji je postigao 14 poena i 6 skokova.

Kod Škrljeva prvi strijelac Davor Konjević s 23 poena, 6 skokova i 8 asistencija, Jasmin Perković dodao je 16 poena i 8 skokova, a Siniša Štemberger 13 poena i 7 asistencija.