U 22. kolu A1 lige Kvarner je bez ikakvih problema uvjerljivo svladao košarkaše Osijeka, pobijedivši 91:68, čime su Riječani upisali svoju trinaestu pobjedu.

Već na samom početku utakmice Kvarner radi seriju 9:0, a nakon šest minuta igre Riječani su već imali i dvoznamenkastu prednost. Osijek je tek u zadnjoj minuti prve četvrtine zabio svoj jedanaesti poen. Kvarner nije stao niti u drugoj četvrtini i dolaze na čak + 19, ali do poluvremena su posustali i na odmor otišli sa samo + 9.

Osijek je rezultatski najbliže bio početkom treće četvrtine, kada je zaostajao samo četiri poena, no do kraja perioda Kvarner je opet povećao na 14 poena razlike. Rutinski su domaćini odradili zadnju četvrtinu i upisali svoju trinaestu pobjedu u sezoni.