Medveščak je  na Kozali briljantno odigrao drugu utakmicu finalne serije za prvakinje Hrvatske u sezoni 2014/15 piše portal Ženska košarka.

Kvarner – Medveščak  49:71  (5:24, 13:46, 32:58)

Kvarner: Perić 8, Tomić 0, Miletić 0, Živadinović 17, Kovačević 0, Vrsaljko 7, Hajdin -, Serdar 7, Tomljenović 5, Čolić 5, Šimunović -, Milković -. Trener: Damir Rajković
Medveščak: Begić 16, Perić 6, Džankić 6, Tikvić 14, Borović 4, Šeda 6, Todorić 6, Franić 0, Majstorović 5, Radoš 0, Premasunac 8, Livajušić 0. Trener: Braslav Turić

Utakmica je bila riješena već u prvoj četvrtini (24:5) kada su košarkašice Medveščaka odlično ušle u susret i brzom i dinamičnom igrom jasno pokazale da su u Rijeku došle po drugu pobjedu. Igra Medveščaka u prvom poluvremenu bila je prava košarkaška rapsodija u kojoj su pod dirigentskom palicom trenera Braslava Turića možda do sada najljepše košarkaške role odigrale njegove košarkašice. Bila je to prava košarkaška poezija i igra bez pogreške gotovo cijelo prvo poluvrijeme za pamćenje.

Činjenica jest da je malo toga funkcioniralo u ekipi Kvarnera, da vanjske igračice nisu imale šuterski dan, a ispod koša nisu mogle ništa protiv Medveščakova trilinga Tikvić – Begić – Premasunac. No, to stanje je rezultat i izvrsno postavljene igre i taktike trenera Turića u kojoj su sve igračice Kvarnera bile izvrsno čuvane na svim pozicijama.

Dvoznamenkaste učinke na utakmici imale su Milana Živadinović (17 koševa) kod Kvarnera te kod Medveščaka opet izvrsne Ana-Marija Begić (16) i Ivana Tikvić (14).

Kako je bilo u Rijeci pogledajte u foto galeriji Arsena Miletića.