Utorak, 21 rujna, 2021
More

POPULARNE OBJAVE

Furnir iznenadio Šibenku, fantastični Pandurić predvodio goste!

Mini iznenađenje 6. kola HT Premijer lige dogodilo se na Baldekinu, gdje je domaća Šibenka poražena od Furnira rezultatom 74:90.

Momčad s Istoka Zagreba odigrala je sjajno drugo poluvrijeme, a ključna je bila treća četvrtina u kojoj su domaće igrače limitirali na samo 9 poena, dok su oni ubacili čak 26, ušavši na taj način u posljednjih deset minuta s +10.

U završnici utakmice Furnir je suvereno držao stečenu prednost, dapače, do kraja susreta uspio ju je čak i povećati. Junak dvoboja bio je bivši igrač Šibenke, Luka Pandurić, koji je ubacio čak 32 poena uz sjajan šut iz igre 13/16 te 7 asistencija.

Ante Smolić dodao je 19 poena, a Danko Branković nakon što je jučer u ABA ligi igrao za Cibonu protiv Mege, večeras je za Furnir ubilježio 11 poena i 5 skokova. Kod narančastih je najbolji bio Freeman s 19 poena.

Ovo je bila druga pobjeda Furnira u sezoni, a Šibenka je porazom na omjeru 2:3.