Gorica turnir u Sarajevu zaključila pobjedom protiv Podgorice

Turnir u Sarajevu, odnosno treći balon ABA 2 lige, KK Gorica je zaključila pobjedom protiv Podgorice 65:72.

Sesarovi momci bolje su otvorili dvoboj, Ivan Batur vezao je dvije trice za uvodnih 0:6, a do kraja prve četvrtine vodstvo je ostalo na strani Goričani, ponajprije raspoloženom Borni Kapusti. Na dvije minute do kraja poluvremena crnogorska momčad je došla na samo dva poena zaostatka, ali tada trice ubacuju Majcunić i Batur te se na veliki odmor otišlo s 37:42 za Goricu.

Sredinom treće dionice Ozren Pavlović je odveo hrvatsku ekipu do najvećih 41:57, međutim, Podgoričani su preko Musića i Tomaševića smanjili na 50:60. Karlo Uljarević na nešto manje od 6 minuta do kraja dvoboja je ubacio tricu za +12 i postali je jasno kako je pitanje pobjednika tada riješeno. Gorica je slavila rezultatom 65:72.

Goričani su sada na omjeru od 3 pobjede i 7 poraza, a Podgorica ima po 5 pobjeda i poraza.

Čak tri člana Gorica ubacila su po 13 poena, Majcunić, Mašić te Batur, za Podgoricu je Tomaševića postigao 14.