Gorica u Osijeku brojala preko 100

Vrijednosnice Osijek dobro su otvorile utakmicu protiv Gorice, imali su vodstvo sve do minutu i pol prije kraja prve četvrtine kada košem Mazalina gosti odlaze u vodstvo te četvrtina završava rezultatom 25:28. Drugu četvrtinu Gorica otvara puno agresivnije, imaju puno bolji postotak šuta, velik broj šuteva za tri, na poluvrijeme Gorica odlazi s + 12 za 47:59. U nastavku su gosti nastavili dominirati, Brokeri se nisu uspjeli vratiti nakon odmora. Gorica do kraja zabija čak 18 trica te pobjeđuje rezultatom 86:106.

Za Vrijednosnice najbolji su bili Frye 25 koševa, Paić 17 i Jordano 15. Za ekipu Gorice najbolji su bili Kovačević 25, Baković 21, Mazalin i Majcunić 11.

Momci su se borili, ali imali smo dosta grešaka, lagano su prolazili pogotovo drugu četvrtinu. Ovako šuterski dan teško da će im se ponoviti , ali mi smo bili te sreće da protiv nas odigraju ovako. Čestitke na pobjedi.”rekao je trener Brokera Domagoj Kujundžić.

Josip Sesar bio je zadovoljan igrom svoje momčadi.

“Nismo znali što nas očekuje, bili smo u izolaciji, jedan trening smo napravili sa kompletnom ekipom, ostalo smo trenirali dio kod kuće dio u dvorani. Mislim da smo dobro odreagirali, imali smo dobru energiju, više su igrali igrači koji su više trenirali. Imamo još četiri utakmice u sedam dana i nadam se da ćemo to uspjeti izvući.”

KK Vrijednosnice Osijek – KK Gorica 86:106 (25:28, 22:31, 18:21, 21:26)

Vrijednosnice: Jordano 15, Kujundžić 8, Frye 25, Porobić 1, Paić 17, Filipović 1, Špehar, Vedriš, Jelavić, Topolović 11, Lakić 8.

Gorica: Majcunić 11, Kalajžić 9, Batur 4, Mazalin 11, Ljubičić 5, Mašić 2, Savić, Uljarević 9, Kovačević 25, Majcunić 0, Baković 21, Kapusta 9.