Hezonja vodio Magic do pobjede

Pet naših košarkaša bilo je aktivno na NBA parketima. Najbolju predstavu pokazao je Mario Hezonja koji je s 19 koševa predvodio Orlando do gostujuće pobjede nad Knicksima. Dubrovčanin je startao u prvoj petorci te je odigrao 36 minuta, a uz 19 poena upisao je još i šest skokova. Ante Žižić odigrao je samo minutu te se nije upisao u strijelce, kao i Ivica Zubac koji je odigrao 11 minuta.

Phoenix Sunsi su napokon nekoga pobijedili. Žrtva su bili Sacramento Kingsi, a Dragan Bender ubacio je 8 poena i uhvatio sedam skokova. Čapljinac je odigrao 21 minutu je te uz to uspio ubilježiti i dvije blokade.

Nikola Jokić odigrao je fantastičnu utakmicu protiv Bogdanovićevih Pacersa. Jokara je upisao 30 koševa, sedam asistencija i šest skokova. Denver je slavio rezultatom 107:104, a Babo je ostvario solidnih 11 poena, tri skoka i jednu asistenciju.