JPH A: Cedevita + 36 protiv Jollyja

Cedevita je nakon pobjede priotiv GKK Šibenika nadigrala i drugog domaćina poluzavršnice. Momčad Mladena Starčevića trećom pobjedom potvrdila je očekivani plasman na final four. Protiv Jolly-a slavila je uvjerljivu pobjedu 106:71.

Već nakon tri minute bilo je 10:2, a Tomislav Đurinović je na isteku prve četvrtine zabio za 33:16. U nastavku prednost raste, pa već u 18.minuti Cedevita ima 30 razlike (55:25), a prvo poluvrijeme završava s + 29 (57:28).

U nastavku su oba trenera dali prigodu svim igračima, a Cedevita je motivirano do kraja zabilježila još jednu uvjerljivu pobjedu u koju je Lovro Mazalin ugradio 23 poena (7sk, 9as), Džanan Musa (16), a Roko Galić 12 poena. Kod domaćina Matija Bilalović je ubacio 19, a Ivan Perković 16 poena.

U polufinalu Prvenstva Hrvatske Cedevita će vjerojatno igrati protiv Zadra koji je drugi u osječkoj skupini.