KOALA liga: Fulir nadvisio Medilab, Pavičić zabio 43

Dok vanjska temperatura pada, u KOALI temperatura raste jer je sve manje slobodnih mjesta u Skupini za prvaka.

U skupini A BAUERFEIND je nakon poraza u prošlom kolu utjehu pronašao protiv KYOCERE kojoj su prepustili samo treću četvrtinu, dok su u preostale tri dominirali. ZABA se poprilično istrošila dok je slomila otpor VUKOVARSKOG PIVA. Pivari su prijetili do posljednje minute. HOK VODOSKOK je u drugoj i trećoj četvrtini riješio pitanje pobjednika u srazu sa Cro Swimom. U te dvije četvrtine plivači su potonuli na -26. Neporaženi AXOR predvodi skupinu, a prate ga KYOCERA i HOK VODOSKOK sa jednim neuspjehom.

U skupini B BIGRAF je nakon velike borbe uspio uzeti bodove protiv BGS-a. U posljednjoj minuti napravili su razliku od +6 koju BGS više nije mogao stići. FULIR je nakon zaostataka u trećoj četvrtini u posljednjoj dao gas i pobijedio MEDiLAB. Za pobjedu su pogodili 13 trica. ZRI82 je bez većih problema upisao novu pobjedu, ovaj puta protiv Enikon-MVP-a koji si je ovim porazom zakomplicirao prolaz u Skupinu za prvaka. ZRI82 je vodeći sa maximalnim učinkom, dok su prvi pratitelji pretrpjeli po dva poraza.

U skupini C PBZ nastavlja sa dobrim igrama i pobjedama. U novoj pobjedi protiv Gradeca, raspoloženi Pavičić je ugradio 43 poena. MORH je u lakšem treningu zabilježio uvjerljivu pobjedu protiv TESLE. Kroz utakmicu su uvježbavali napadačke i obrambene akcije. MORH i PBZ su na vrhu bez poraza, a METRIC MUSTANGS je treći sa jednim porazom.

Skupina A:

KYOCERA – BAUERFEIND 60:80 (17:22,4:17,22:17,17:24)
KYOCERA: Čurić 22 (6), Folnović 2, Grgić 4, Jurakić 8, Miličević 1, Petrović 3, Iva. Radoš 10 (2), Ivo Radoš 3, Sokač 2, Vukelić 5.
BAUERFEIND: Aras 2, Čančar 24 (3), Duždagić 19 (1), Guljelmović 9, Hrvojić 2, Ivezić 16 (3), Kovačević 3, Mrkuš 2, Štokić, Šuster 3 (1), Toma, Zoričić.

VUKOVARSKO PIVO – ZABA 65:74 (6:19,17:26,27:14,15:15)
VUKOVARSKO PIVO: Bilić 16 (2), Jukić 2, Lojdl 2, Mahmutović 2, Malekin, Marijan 23, Mrsel 2, Muhvić 13 (3), Rogić, Vukojević 5 (1).
ZABA: Brajnović 8, B. Čolak 6 (1), Jelčić 11, Karaga 10, Kranjčević 27 (4), Puljić 7 (1), Rašo 5 (1).

Cro Swim – HOK VODOSKOK 65:89 (19:17, 6:20,17:29,23:23)
Cro Swim: Mandac 25 (2), Marinković 4, I. Musa 12, Vučetić 6 (2), Žeravica 18 (4).
HOK VODOSKOK: Bašić 5, Domijan 8, Galić 22 (4), Ogresta 6, Vidan 24 (3), Vuletić 11, Župić 13.

Poredak: 1. AXOR 4-0, 2. KYOCERA 3-1, 3. HOK VODOSKOK 3-1, 4. BAUERFEIND 2-2, 5. ZABA 2-2, 6. VUKOVARSKO PIVO 1-4, 7. Cro Swim 0-5.

Skupina B:

BGS – BIGRAF 60:66 (17:17,17:15,10:14,16:20)
BGS: B. Biškup 14 (2), P. K. Biškup 11, Boro 14, Boškić 4 (1), N. Kramarić, Posinković 15 (1), Vlahov 2.
BIGRAF: Balen, Banović 9 (1), Čamber 5, Hladnik, Lešić 10 (2), D. Palavra 2, Radaković 21, Sarić 19 (3).

FULIR – MEDiLAB 73:70 (13:14,14:20,17:14,29:22)
FULIR: Andrijević 8, Buljević 9 (3), Jeričević 3 (1), D. Markočić 24 (4), M. Markočić 15 (4), Puljić 2, Siretz 4, Živković 8 (1).
MEDiLAB: Blažević, Dolovčak, Horvat 2, Jurković 16, Martinjak 8, Plavec 9 (3), Sušić 8 (2), Štefanac 27 (1).

Enikon-MVP – ZRI82 45:81 (11:16,6:16,14:20,14:29)
Enikon-MVP: L. Andrijanić 2, Bešenski 8, I. Gažić 14, M. Gažić 8 (2), Jurkovac, Lapić 2, Nemec 11 (1), D. Piplica, Pojavnik.
ZRI82: Barbir 21, Baščevan 3, Filipović 8, Horvat, Kukić 7 (1), Rebić 16 , Strika 4, Šiptar 8 (2), Tomić 14 (1).

Poredak: 1. ZRI82 4-0, 2. MEDiLAB 3-2, 3. Nikaš 2-2, 4. FULIR 2-2, 5. Enikon-MVP 2-2, 6. BIGRAF 2-3, 7. BGS 0-4.

Skupina C:

Gradec-T.H.R. Zagreb – PBZ d.d. 68:97 (20:28,13:15,18:25,17:29)
Gradec-T.H.R. Zagreb: Mateša, Muhl 19, Skukan 15, Vlaić 26, Vuković 8 (2).
PBZ d.d.: Čerina 5 (1), Fijember 12, Henjak 2, Kelemenić, Lukačević 12, Meić, Mišulić 6, Pavičić 43, Peršić 13, Polić 2, Rebselj, Števanja 2.

MORH – TESLA 113:56 (25:15,39:9,27:15,22:17)
MORH: Gregurić 6, Ivanišević 8, K. Jelavić 10, Marcelić 20 (2), Marčinko 8 (1), Musulin 20 (1), Perić 10, Šamanić 11, Šimurina 7, Turković 13 (3).
TESLA: Bronić, Budimir, Bužančić 10, Ćimić 17( 1), Dulj 12 (2), Gracin 8, Kolić 5 (1), Kovačić 4, Ljubičić, Miletić, Propadalo.

Poredak: 1. MORH 3-0, 2. PBZ d.d. 3-0, 3. METRIC MUSTANGS 2-1, 4. HOK- Devil’s Advocates 1-2, 5. Gradec – T.H.R. Zagreb 0-3, 6. TESLA 0-3.