Kvarneru nova domaća pobjeda

U susretu 16. kola A1 lige Kvarner je svladao Križevce. Riječanima je ovo osma domaća pobjeda u isto toliko susreta. Utakmica ni o ničemu nije odlučivala tako da su priliku dobili svi igrači u zapisniku.

[rezultat id=126]

Gosti su rezultat u egalu držali do 7.minute kada se domaći sastav počeo odvajati. Prva četvrtina je završila rezultatom 27:18. U utakmici loših obrana netipičnoj za Riječane, do poluvremena smo vidjeli čak 96 koševa. Domaći sastav odlazi na veliki odmor s prednošću 52:44. U trećoj četvrtini domaćini su pojačali ritam te se u jednom trenutku odvajaju na 18 razlike. Do kraja prednost je narasla na +21. Utakmica završava rezultatom 104:83 u korist domaćina.

Domaće je predvodio Ivica Radić s 20 poena dok su kod gostiju po 19 ubacili Patrick Rembert i Marin Zrnić.