Loše izdanje Cibone kod Partizana. Crno-bijeli lagano s Vukovima

11. kolo nije bilo sretno za Cibonu. Zagrepčani su uvjerljivo poraženi na gostovanju u Beogradu protiv Partizana. Crno-bijeli su upisali laganu pobjedu pred nešto manje od 4000 gledatelja. Vukovi su koliko-toliko bili dostojan protivnik tijekom prvog poluvremena, dok je ostatak susreta u potpunosti pripao srpskom sastavu.

Cibosi su čak odlično startali te nakon par minuta igre poveli s plus sedam – 7:14. Domaći ipak prelaze u vodstvo u završnici prve dionice (26:22). Do 15. minute Cibona je bila u egalu, a nakon toga je uslijedio potpuni pad. Ramljakova trica ublažila je rezultat na poluvremenu pa je djelovalo da gosti još imaju šansu za povratak – 49:38.

Domaći košarkaši iz svlačionice izlaze s dodatnom energijom i tako stvaraju još 15 poena viška u trećoj dionici i tu je priči došao kraj. Na ulasku u posljednju dionicu Partizan je imao ogromnih 79:53. Posljednja četvrtina odrađena je u revijalnom tonu te Cibosi nisu uspjeli niti ublažiti poraz.

Partizan – Cibona 102:66