#234

Mini liga Rudeš: Petrinja na vrhu

Utakmicama 4. kola nastavljena je Mini liga dječaka 2003.g. koje organizira KK Rudeš. Vodeća Petrinja doživjela je prvi poraz od Gorice koja je tako preuzela drugo mjesto od domaćina Rudeša koji je slavio protiv Zagreba.

Rezultati:

Rudeš II – Rudeš 19:53   (5:18, 11:37, 16:43)
Rudeš II: Jokanović 2, Martins 3, Meter 2, Raić 2, Golemac 1, Lučić 2, Bošnjak 4, Hasanbegović 2, Juras 1.
Rudeš: Stanić 10, Salopek 6, Špoljar 6, Sučić 7, Bunjevac 10, Radočaj 4, Brkić 4, Tonković, Idžotić 6.

Petrinja – Samobor 64:11 (22:2,34:7, 55:8)
Petrinja: Kasaić 6, Barut 9, Davidović 2, Bezak 7, Gavranović 10, Tomušić 30, Briševac, Šošić.
Samobor: Mustafić 2, Đukić 2, Jelić 2, Osmak, Baković, L. Sedlar, Muheljić 1, Penić 2, Librić, Šarić, R.Sedlar 2.

Samobor –  Rudeš II 20:30  (6:10, 12:15, 18:24)
Samobor: Mustafić 2, Đukić, Jelić, Osmak 8, Baković, L. Sedlar 4, Muheljić 4, Penić, Librić 2, Šarić, R.Sedlar 2.
Rudeš II: Jokanović 1, Martins 4, Meter 2, Ivanković 11, Nišević 2, Tonković 4, Lučić, Golemac, Bošnjak, Raić 4, Hasanbegović 2.

Zagreb – Gorica 21:36 (5:8, 11:19, 18:33)
Zagreb: Jelkić 2, Bilandžija 3, Krajnović 3, Prlić 6, Gradiščaj, Ujević 2, Vujatović, Lebeda 1, Luštica 2, Špoljar, Vrankić 2.
Gorica: Vucković 6, Trefil 6, Dujić 2, Panza, Šekerija 2, Istanbuli 10, Vidić, Lacić 10.

Rudeš – Zagreb52:40   (10:10,14:24, 38:291)
Rudeš: Stanić 16, Salopek 4, Tonković, Idžotić, Ivanković 3, Bunjevac 7, Sučić 12, Radočaj, Brkić, Nišević, Juras, Špoljar 10.
Zagreb: Jelkić, Bilandžija 2, Krajnović 22, Prlić, Gradiščaj, Ujević 2, Vujatović 12, Luštica, Špoljar, Vrankić, Lebeda 2.

Gorica  – Petrinja 35:33  (10:13, 16:19, 24:25)
Gorica: Vucković, Trefil 12, Dujić, Panza 2, Šekerija, Istanbuli 11, Vidić 4, Lacić 6.
Petrinja: Kasaić 2, Barut 6, Davidović, Bezak 9, Gavranović, Šošić 2, Tomušić 12, Briševac 2.

Poredak Uk. Pb. Pr. K.Raz.
1. Petrinja 8 7 1 261
2. Gorica 8 6 2 68
3. Rudeš 8 5 3 130
4. Zagreb CO 8 4 4 115
5. Rudeš II 8 2 6 -218
6. Samobor 8 0 8 -356
Najbolji strijelci Klub Koševa
1. Tomušić Petrinja 162
2. Istambuli Gorica 133
3. Krajnović Zagreb CO 117
4. Prlić Zagreb CO 84
5. Barut Petrinja 83
6. Ivanković Rudeš 79
7. Stanić Rudeš 79
8. Trefil gorica 77
9. Špoljar Rudeš 64
10. Sučić Rudeš 50