Monstruozna partija Ivice Zupca!

Poslije poraza protiv Phoenix Sunsa, LA Clippersi susreli su se s Dallas Mavericksa te slavili rezultatom 111:126. Iako su nam tri četvrtine donijele izjednačenu igru, u posljednjih 12 minuta Clippersi su napravili značajniju prednost i zasluženo pobijedili.

Nakon što je prebolio koronavirus, hrvatski reprezentativac, Ivica Zubac, igra u izvrsnoj formi. Noćas je pružio jednu od najboljih partija u svojoj NBA karijeri. Za samo 24 minute ubacio je 21 poen i to bez promašaja iz igre (10/10). Double double je zaokružio s uhvaćenih 15 skokova. Sjajnom učinku pridodao je po jednu asistenciju i blokadu, a sve to je uspio bez ijedne izgubljene lopte.

Kawhi Leonard je ubacio 29 poena uz 6 skokova, a Mavsima nisu pomogle ni raspoložene zvijezde u momčadi. Kristaps Porzingis je ubacio 30 poena, sok je Luka Dončić dodao 29.