Nagliću prva pobjeda, briljirao Siriščević!

Aramis Naglić stigao je do prve prvenstvene pobjede na klupi BC GGMT Vienne u 19. kolu austrijskog nacionalnog prvenstva u kojem je njegova ekipa kao domaćin svladala Vienna Timberwolvese rezultatom 94:57, u dijelu lige gdje četiri momčadi razigravaju za preostala dva mjesta u playoffu.

Susret je bio usmjeren ka pobjedniku već u prvoj četvrtini u kojoj su domaćini došli do dvocifrene prednosti (19:9). Gosti nisu dopustili do poluvremena da zaostatak dodatno naraste, ali sve je bilo razriješeno u trećoj dionici kada je Naglićeva momčad otišla na ogromnih +24 i zaključila susret.

U domaćim redovima briljirao je bivši košarkaš Splita, Cibone i Zadra, Ivan Siriščević. Ubacio je 20 poena uz 8 skokova i 7 asistencija, za ukupnu valorizaciju 26. Najefikasniji igrač dvoboja bio je njegov suigrač Pack s 27 poena.

Ovim slavljem GGMT Vienna je na omjeru 10:9 te je zajedno s ekipom Graza sigurna kao dionik playoffa, u kojem će nastupati osam najboljih momčadi Austrije.