Nakić tricom u posljednjoj sekundi donio pobjedu Ciboni

U prvoj pripremnoj utakmici za nadolazeću sezonu, “nova” Cibona je svladala Igokeu u Laktašima rezultatom 74:77.

Igokea je momčad koja je prva od regionalnih predstavnika započela pripreme za sezonu, stoga igra njegovih pulena može veseliti Ivana Velića. U uvodnom dijelu susreta, rezultat je bio izjednačen, a osjetniju prednost od +7 Cibona je stekla do velikog odmora.

Ipak, domaćini su bili u iznimno dobrom ritmu početkom drugog poluvremena te su treću četvrtinu dobili s dvocifrenom prednosti i djelovalo je da će upisati pobjedu. Gosti iz Zagreba mislili su drugačije pa smo u zadnjih 10 minuta imali izuzetno neizvjesnu završnicu. Na kraju je Cibona slavila tricom Tonija Nakića u zadnjoj sekundi dvoboja.

Igokea – CIBONA 74:77 (16:16, 18:25, 23:11, 17:25)

Bilinovac 13, Radovčić 13, Drežnjak 10, Nakić 10, Marić 8, Krajina 7, Prkačin 6, Novačić 4, Branković 4, Bundović 2, Jerković, Buljević, Vucić.

Sljedeću utakmicu Cibosi će odigrati u subotu protiv Dubrave, dok će u ponedjeljak ugostiti Cedevita Olimpiju.