Odličan nastup Bogdanovića u pobjedi Indiane

Sinoć smo na NBA parketima mogli vidjeti nastupe dva hrvatska košarkaša. Bojan Bogdanović zaigrao je u pobjedi svojih Indiana Pacersa nad San Antonio Spursima, dok je Mario Hezonja igrao u gostujućem porazu svog Orlando Magica od Charlotte Hornetsa.

U vrlo napetoj utakmici koju su Pacersi dobili rezultatom 97:94 Bojan je odigrao čak 33 minute. Za to vrijeme postigao je 15 poena, uhvatio osam skokova te podijelio dvije asistencije. Iz igre je šutirao 5/10, od čega 3/5 za tri poena. Sve tri trice Bojan je ubacio u prvom poluvremenu.

U porazu svojeg Orlando Magica od Charlotte Hornetsa rezultatom 120:113 nastupio je i naš Mario Hezonja. Njemu je trener Frank Vogel dao 12 minuta na parketu. Mario je ostvario skroman učinak od dva poena, tri skoka i dvije asistencije. Iz igre je šutirao 1/4.