Odlični nastupi Bogdanovića i Zupca

Bojan Bogdanović ne prestaje oduševljavati košarkaške fanove u Hrvatskoj, ali i diljem svijeta. Sinoć je u izravnom prijenosu na HRT-u bila utakmica njegovog Jazza protiv Hornetsa. Utah je upisala novu pobjedu, do koje je došla boljom igrom u posljednjoj četvrtini, a konačni rezultat bio je 114:107.

Babo je ponovno bio šuterski raspoložen, 26 poena (šut iz igre 7/12, trice 4/9), 3 skoka i 3 asistencije prometnulo ga je u igrača utakmice. Za Charlotte je Rozier ubacio 29 poena.

Clippersi su slavili na gostovanju kod San Antonio Spursa, Kawhi Leonard je prvi puta pobjedio bivši klub u dresu momčadi iz LA. Ključnom se pokazala treća četvrtina koju su Clippersi dobili s čak 16 poena razlike, a prednost su sigurno držali do kraja dvoboja.

Kawhi je ubacio 26 poena (šut iz igre 11/16) te dodao sedam skokova i devet asistencija. Hrvatski reprezentativac Ivica Zubac zaista odlično koristi svaku dobivenu minutu. Noćas je za 21 minutu ubacio 15 poena i to bez promašaja (7/7) uz 5 skokova i 2 asistencije. Kod SAS-a najbolji je bio DeRozan s 24 poena.

U izrazito efikasnom dvoboju, Šišijevi Sunsi nisu imali šanse protiv Hardenove ekipe. Houston je slavio rezultatom 139:125.

Šibenčanin je za 19 minuta na terenu ubacio 10 poena (šut iz igre 5/9) te dodao 5 skokova. Harden je bio nezaustavljiv, postigao je 47 poena uz 6 skokova i 7 asistencija. Sunsi su sada na omjeru od 11 pobjeda i 18 poraza, Rocketsi imaju 20 pobjeda i 9 poraza.