Oporavljeni Zubčić najbolji strijelac momčadi

Oporavljeni Tomislav Zubčić ponovno je zaigrao za Tofas u Basketball Champions League i odlično iskoristio svoju minutažu na gostovanju kod Pinar Karsiyake gdje je njegova momčad poražena 78:70.

U prvoj utakmici TOP 16 faze Lige prvaka u grupi I gledali smo susret dviju turskih ekipa, a čitav susret bilo je poprilično izjednačen. Pitanje pobjednika riješeno je tek u posljednje dvije minute kada je Pinar Karsiyaka vodstvo 70:68 pretvorila u 76:78.

Amath M’Baye bio je najbolji igrač pobjedničke momčadi s 25 ubačenih poena. Hrvatski košarkaš Tomislav Zubčić bio je najefikasniji u gostujućim redovima, Zadranin je ubacio 15 poena uz šut iz igre 5/8. Osim toga, uhvatio je i 4 skoka za 26 minuta na parketu.