Perasović razbio Bayern; kriza Fenerbahčea se nastavila

Sedam utakmica Eurolige odigrano je sinoć uz dva Hrvata u akciji. Velimir Perasović je sa svojom Baskonijom upisao uvjerljivu pobjedu nad Bayernom – 93:60. Leon Radošević odigrao je 13 minuta u porazu njemačkog predstavnika te je upisao 4 poena, dvije asistencije i jedan skok. Kod Baskijske momčadi najbolji je bio Tornike Shengelia s 19 poena, dok je kod Bayerna 18 upisao Greg Monroe.

Od ostalih susreta vrijedi izdvojiti okršaj starih prijatelja, Jasikevičiusa i Obradovića. Učenik je ovog puta nadigrao Učitelja čija momčad je produbila krizu te je uz Valenciu na dnu ljestvice. Fenerbahče je u neočekivanoj krizi, ali navijači turske momčadi su bez obzira na rezultate odlučili podržati srpskog trenera.

Armani Milano nadigrao je Barcelonu s 83:70, a Ante Tomić odigrao je 16 minuta te se nije upisao u strijelce te je upisao pet skokova. Sergio Rodriguez sa 17 i Luis Scola s 14 predvodili su Šminkere do pobjede.