Philadelphia izgubila dobivenu utakmicu, Šariću ponovno double-double

Nakon pet pobjeda zaredom, došlo je vrijeme za poraz. Sixersi su poraženi kod Sacramenta s “pola koša”. Junak večeri je bio De’Aaron Fox koji je pogodio za pobjedu 14 sekundi prije kraja.

Sacramento Kings – Philadelphia 76ers 109:108 (26:26, 38:31, 20:24, 25:27)
Randolph 20p, Jackson 19p, Cauley-Stein 15p – Covington 24p, Embiid 22p (15sk), Simmons 18p, Redick 14p, Šarić 13p (10sk)

Vodila je Philadelphia veći dio susreta, a minutu i deset sekundi do kraja vodili su 108:102. Serijom grešaka u napadu dopustili su gostima da se vrate u susret. Spomenuti Fox je pogodio za vodstvo, a Šarić i društvo imali su posljednji napad kojeg nije realizirao Joel Embiid.

Dario je na terenu proveo 34 minute i ubacio je 13 poena (šut 5/12) uz deset skokova i dvije asistencije.

Sixersi će sljedeći susret igrati kod prvaka, a Sacramento će gostovati u New Yorku kod Knicksa.