Primorska nastavila s pobjedama

Novaci u ABA ligi, košarkaši Koper Primorske upisali su novu pobjedu, čak četvrtu u pet utakmica. Ovog puta, slavili su u Novom Mestu kod Krke rezultatom 71:89.

Već u prvoj četvrtini gosti su otišli na dvocifrenu prednost, koja je s vremenom rasla, da bi u posljednjih 10 minuta ušli s čak +25. Momčad Jurice Golemca zatim je malo popustila, tako da su košarkaši Krke malo ublažili poraz.

Najbolji pojedinac bio je Amerikanac Harris s 23 poena uz izvrstan šut iz igre 9/10, a ponovno je bio odličan i Žan Mark Šiško koji je podijelio ogromnih 12 asistencija, ali i ubacio 11 poena uz 7 skokova.

Hrvatski predstavnici svoje će utakmice odigrati u nedjelju, Cibona u 18h u KCDP ugošćuje euroligašku Zvezdu, dok Zadrani gostuju kod Igokee s početkom u 20h.