Prva liga: Nikola Baran vodio Agrodalm do pobjede nad Rudešom

Košarkaši Agrodalma došli su do novih bodova. Naime, novom domaćom pobjedom ostali su i dalje neporaženi s tri pobjede iz isto toliko utakmica. Do slavlja nad Rudešom vodio ih je sjajni Nikola Baran koji je ubacio 30 poena. Već na poluvremenu utakmica je bila riješena jer je Agrodalm pobjegao na plus 17. Gosti su u nastavku uspjeli ublažiti poraz te je završilo s 95:86 u korist domaće ekipe.

Prva liga, 3. kolo, 28. listopad
Agrodalm: Mijić , Salopek 2, Matić 18, Ribarić 9, Ceraj 17(8as), Lončar, Žužul 13, Jelinić, Baran 30, Devčić 6
Rudeš: Jurički, Zebić 12, Jurič 24, Galić 9, Štirjan, Nakić-Vojnović, Cvitković 9, Dmitrović 13, Ljubičić 17, Buzjak, Meštrović, Ivanković 2

Agrodalm je već u prvoj četvrtini imao osjetniju prednost (plus devet), a do poluvremena je ta prednost narasla i na plus 17 te su stvari već tada bile riješene. Gosti su u drugom poluvremenu stigli samo ublažiti poraz pa je završilo s pristojnijih plus devet za domaćine.
Iduće kolo obje momčadi igraju u subotu, 4. studenoga. Agrodalm na rasporedu ima gostovanje kod Kvarnera, a Rudešu je na rasporedu također gostovanje, i to protiv Borova.