Prva liga: Rudeš rutinirano do pobjede protiv Pule

Druga utakmica i druga pobjeda Rudeša. Ovog puta bili su bolji od momčadi Pule 1981, a do slavlja su došli preokretom nakon uspavanog početka.

Prva liga, 2. kolo, 21. listopad

Rudeš – Pula 1981 76:67 (16:25, 17:12, 24:14, 19:16)
(statistika)

Jednostavna i brza igra, agresivna obrana i napadački skok krasili su igru gostiju prvih 15-tak minuta. Vukao je Amerikanac Kyron Anderson i u jednom trenutku imali su igrači Dalibora Mezulića plus 11. Rudeš je uspio konsolidirati svoje redove i vratio susret u egal. Na poluvrijeme se otišlo s, za po domaće odličnih, 33:37.

U istom ritmu su izišli iz svlačionice i ubrzo došli do prednosti koju do kraja nisu ispuštali. Pobjeda niti u jednom trenutku nije dolazila u pitanje za potpuno zaslužena nova dva boda.

Luka Ljubičić u redovima slavljenika bio je najefikasniji s 20 poena, a goste je predvodio spomenuti Anderson s 24 poena, šest skokova i četiri asistencije.