Škrljevo iznenadilo Goričane

U Sportskoj dvorani u Mavrincima Škrljevo je ugostilo Goricu i slavilo rezultatom 102:85.

Utakmicu su bolje otvorili domaćini koji su u uvodnih 10 minuta ubacili 31 poen, a ekipa Josipa Sesara s druge strane 20. Do kraja poluvremena uspjeli su se Goričani rezultatski posve primaknuti te se na poluvrijeme otišlo s 48:44 za Škrljevo.

Sredinom treće četvrtine Gorica je prešla u vodstvo 56:60, međutim, Škrljevo se tada serijom 9:0 vraća u rezultatsku prednost. Ključnom se pokazala izvrsna posljednja dionica utakmice u kojoj su momci Damira Rajkovića sasvim zasluženo u jednom trenutku otišli i na +21, da bi na kraju slavili s 102:85.

Toni Jelenković je ubacio 25 poena uz 5 skokova i 6 asistencija, a šut iz igre bio mu je 9/12. Fran Pilepić postigao je isti broj poena uz 8 ubačenih od 13 upućenih šuteva. Kod Gorice je najbolji bio Krešimir Ljubičić s 19 poena i 9 skokova.

Bila je ovo 13. pobjeda Škrljeva u 25. utakmici, Gorica je na omjeru 19:6.