Učinak sezone Hezonje, Tomić najbolji u pobjedi Barcelone

Nakon prošlotjednog poraza u Euroligi gorak okus poraza momčad Xavi Pascuala je isprala pobjedom u prvenstvu. U 3. kolu Lige Endesa Barcelona je u gostima kod La Bruixa d`Or Manresa slavila rezultatom 81:71.

Prvo poluvrijeme utakmice obilježile su mlade snage Barcelone, Alex Abrines i naš Mario Hezonja koji je zabilježio svoj najbolji učinak karijere u dresu Katalonaca. Za 22 minute igre ubacio je 8 koševa uz 11 skokova.

U drugom poluvremenu vođa Barcelone opet je bio Hrvat, ovoga puta to je Ante Tomić koji je ujedno bio i najbolji pojedinac utakmice s 20 poena, 8 skokova i 3 asistencije.

Nakon ove pobjede Barcelona se nalazi na 4. mjestu prvenstvene ljestvice s omjerom 3-0 kao i vodeći Real no on ima bolju koš razliku te je na 1. mjestu.