Zadar razbio Olimpiju

Košarkaši Zadra pobijedili su u susretu 11. kola ABA lige u svom Višnjiku ljubljansku Petrol Olimpiju. Zadrani su do poluvremena riješili utakmicu ostvarivši ugodnih plus 21 za 20 minuta igre (51:30). Drugo poluvrijeme bilo je rutinsko odrađivanje posla pa je trener Naglić uspio izrotirati cijelu momčad. Forma Zadrana je u posljednje vrijeme na visokoj razini te ukoliko nastave s ovakvim igrama, Zadar bi mogao biti iznenađenje u drugom dijelu prvenstva

Zadar – Petrol Olimpija 97:77 (29:20, 22:10, 18:23, 28:24)

(Ivanov 15, Krajina 14, Bostic 14, Božić 14 – Jordan 17)

Pobjeda Zadrana niti jednog trenutka nije dolazila u pitanje. Nakon prve dionice domaćini su vodili s plus devet (29:20). Prednost je porasla do poluvremena i na plus 21 pa su stvari bile praktički riješene za 20 minuta igre. Trenutni pogled na tablicu zasigurno veseli zadarske navijače.