Zubčić nastavlja igrati u izvrsnoj formi!

Odlična forma Tomislava Zubčića nakon potpisa za turski Tofas nastavlja se i na parketima izvan ‘domaćih’ natjecanja pa je tako u sklopu 5. kola Basketball Champions League turska momčad slavila protiv ciparskog Kervanosa rezultatom 78:67.

Ključna dionica bila je treća četvrtina u kojoj su domaćini došli do dvocifrene prednosti te na si taj način trasirali put do ovog vrlo važnog slavlja. Zubčić je na parketu proveo 32 minute u kojima je upisao double double učinak od 17 poena i 10 skokova, šut iz igre bio mu je 7/13, a na svoj je konto upisao i 3 asistencije.

Tofas je pobjedom stigao na omjer 2:2 u grupi B, što im je dovoljno za treću poziciju. Ispred njih su francuski Dijon te češki Nymburk.