Igrači trenera Vladimira Krstića upisali su prvi poraz u Helios Alpe Adria Cupu, na gostovanju u Sloveniji kod ekipe Šenčura.

Osječki košarkaši teže od očekivanog upisali su drugu pobjedu u Helios Alpe Adria Cupu, protiv ekipe BK Klosterneuburga iz Austrije. Bila je ovo utakmica s dva različita poluvremena. Prvo poluvrijeme domaća ekipa definitivno nije namjestila nišanske sprave, iako 38 postignutih poena to ne govori, dok u obrani nije bilo dovoljno agresije, pogotovo pod koševima, gdje […]

Osječki prvoligaš otvorio je sezonu svojim nastupom u Helios Alpe Adria Cupu pobjedom protiv ekipe Brna. Konačnih +6 može zadovoljiti trenera Krstića, s obzirom da je ovo bila prva ovosezonska domaća utakmica u dvorani Gradski Vrt, a i pobjeda na startu ovog natjecanja znači puno kada govorimo o samopouzdanju igrača i same ekipe. KK Vrijednosnice […]

I u ovoj sezoni pratiti ćemo Alpe Adria Cup. Od ove sezone pod sponzorom Helios, ujedno i pokretačem te lige s strane KK Helios. Na kraju ćemo u ligi imati jednog predstavnika, to su osječke Vrijednosnice, dok je Zabok na kraju istupio, čija je zamjena češka ekipa Brno.

Košarkaši Kvarnera 2010 još su jednom poraženi od suparnika iz Zagreba. Momčad Danijela Jusupa u svojoj je dvorani bila bolja od Riječana rezultatom 101:88 u uzvratnoj utakmici četvrtfinala Alpe Adria Kupa. Nakon izgubljenog prvog susreta u Rijeci (66:86), Kvarneru je trebalo pravo sportsko čudo za prolazak dalje.

Bez Šime Špralje koji nije mogao nastupiti zbog problema s listom, odnosno Marka Bakovića kojeg već dulje vrijeme muče leđa Kvarner 2010 nije mogao napraviti mnogo više od onog što je napravio protiv Zagreba u današnjem prvom četvrtfinalnom ogledu Alpe Adria Kupa.

Sinoć je u zagrebačkoj dvorani Osnovne škole Trnsko odigran dvoboj 5. kola skupine B regionalnog Alpe Adria Cupa, u kojem je domaćin Zagreb ugostio austrijski Klosterneuburg. Uvjerljivom pobjedom 96:67 Mravi su osigurali minimalno drugo mjesto uoči četvrtfinala.