A-2 žene:Požega i dalje uvjerljiva, HKS kaznio dvije ekipe

Odigralo se još jedno kolo druge ženske lige. Folka Borovje je upisala pobjedu za zelenim stolom iako je na parketu izgubila od Dubrave dok je Podravac bez borbe savladao Vindi.

SKUPINA“JUGOZAPAD“

RADOST-SALONA
Utakmica je odgođena na zamolbu ŽKK Salona zbog nepovoljnih vremenskih uvjeta

CROATIA 2006-OTOČAC 85:41 (17:8, 29:20, 50:32)
CROATIA 2006: Benković 2, Vuković 4, Giljanović 12, Matijević 7, Divčić 3, Pleš 6,Chiabov 18, Beštak 7, Butina 15, Dumbović, Badalić 4, Mežnarić 7
OTOČAC: Prpić, Bižanović 3, Delač-Paripović 2, Cindrić, Rogić, K.Borić 2, Borušić 6, M.Borić 4, Kostelac 2, Stilinović 22, Ladišić

Croatia je još jednom na krilima Antonije Chiabov i Inje Butine uvjerljivo slavila u susretu protiv Otočca.

FOLKA BOROVJE –DUBRAVA 43:49 (7:15, 22:19, 31:33)
FOLKA BOROVJE: Nimac 5,Grudić, Gudelj, Kalebić 2, A.Lešnjak, Mihaljević, Milošević 5, Malašević, I.Lešnjak, Vujić 3, Šarić 15, Mlinar 13,
DUBRAVA: Dožai, Šuster, Petrovčić, Karaga 10, Perić 2, Mihić 6, Đafić, Lovrić 3, Rešetar 15, Boban 13, Jakopić

Utakmica ŽKK Folka Borovje –ŽKK Dubrava registrira se rezultatom 20:0 u korist ekipe ŽKK Folka Borovje dok ekipa ŽKK Dubrava za ovu utakmicu ne dobiva bod, budući  je ŽKK Dubrava na utakmici nastupila pod suspenzijom a nisu do ove utakmice podmirili financijske obveze iz natjecanja prema HKS-u.

AGRAM ZG-JABUKA 64:58 (16:10,39:26,49:47)
AGRAM ZG: Erjavec 15, Hrestak, Bilić 6, Orešić 6, Gnjidić, Štirjan 7, Mlinarić 2,Lelas 17, Gaura, Kotur 11
JABUKA: Galušić 7, Vuković 6, Čukac, Alapić 13, Tomić 10, Capan, Benković, Zadro, Dobrić 12, Kamber 4, Kovač, Žabčić

Agram je u posljednjoj četvrtini osigurao pobjedu protiv Jabuke. Iako je vodio tijekom cijelog susreta većinom i s preko deset razlike u posljednju četvrtinu se ušlo egalu. Tu je do izražaja došla bolja fizička sprema domaće ekipe.

SKUPINA“SJEVEROISTOK“

MURSA-BROD 83:69 (32:17, 50:40, 66:49)
MURSA: Šimunić 16, Tomić 4, Obradović, Vilušić 2, Mihić 8, Šarlija 13, M.Sorić, Tutavac 3, Pfeifer 16, Matijević 21, H.Sorić, Tabaković
BROD: Čaldarević, Zečević 4, Jerković, Bašić 5, Rakitić, Majstorić 14, Katavić 10, Đaković, Pehar 32, Lipovac 4, Petrović, Tunjić

Mursa je na svom parketu od uvodnih minuta pokazala tko je gazda u svom dvorištu i pitanje pobjednika riješila u prvoj četvrtini.

BROD NA SAVI-POŽEGA 58:84 (21:21, 30:52, 41:68)
BROD NA SAVI: Božić 3, Kolar 2, Vukojević 5, Lazić 10, D.Drmić, Pandža Brnić 3, Švajcer, Fumić, M.Drmić 6, Kolesarić 16, Šarić 7, Krajnović 6
POŽEGA: M.Lovrić 10, P.Lovrić 16, Šegota, Tadić, Stazić 2, L.Soldo, K.Soldo 21, Le.Hrmić 16, Horvat 13, La.Hrmić 2, Šišak-Abramović 2, Mihelić 2

Neizvjesnost je trajala jednu četvrtinu. Već polovicom druge Požega postavlja stvari na svoje mjesto i odlazi u pobjedu. Sve igračice i na jednoj i drugoj strani su dobile priliku za igru.

PODRAVAC-VINDI 20:0

Utakmica PODRAVAC-VINDI registrira se rezultatom 20:0 u skladu s Propozicijama natjecanja u korist ekipe PODRAVAC dok ekipa VINDI za ovu utakmicu ne dobiva bod, a zbog suspenzije radi financijskih dugovanja iz natjecanja prema HKS-u.