Belinelli se vratio u Europu i odmah utrpao 25 Cedeviti

Marco Belinelli vratio se u europsku klupsku košarku po prvi put još od 2007. godine. Talijan je debitirao u Eurokupu nakon 14 godina (od zadnje europske utakmice) u dresu Virtus Bologne koji je u utakmici Eurokupa odmjerio snage s Cedevita Olimpijom.

Belinelli je bio najbolji igrač susreta s 25 poena za samo 20 minuta na parketu. Bologna je slavila protiv Cedevite rezultatom 90:76 i tako nastavila pozitivan 11-0 omjer u drugom po snazi europskom natjecanju.

Talijan je postigao 14 poena u drugoj četvrtini kada je njegova momčad stvorila razliku 35:16 te je također autor poteza utakmice.

Miloš Teodosić je sudjelovao u pobjedi Bologne s 13 poena i osam asistencija. Jaka Blažić predvodio je poražene s 25 poena.