Brokeri bolji od Škrljeva

Vrijednosnice Osijek slavile su na domaćem parketu Škrljevo rezultatom 83:69.

Vrijednosnice odlično otvaraju utakmicu, već u prvoj četvrtini prave prednost od 10 koševa za rezultat 22:12. Nakon toga gosti prave seriju 8:0 te prva četvrtina završava rezultatom 22:20. U drugu četvrtinu domaćini ulaze još jače i agresivnije, dominiraju tijekom cijele četvrtine te na odmor odlaze sa +16 rezultatom 54:38. Početkom treće četvrtine činilo se kao da se zna pobjednik utakmice, zabijenom tricom Lakića u 25. minuti Brokeri odlaze na najveću prednost na utakmici za 63:42.

Nakon toga Vrijednosnice su imale loš period, velik broj izgubljenih lopti te se ekipa Škrljeva u 33.minuti utakmice uspjela približiti na 7 koševa zaostatka, no potom je uslijedilo nekoliko dobrih poteza Vrijednosnica koji završavaju utakmicu zasluženom pobjedom za 83:69.

KK Vrijednosnice Osijek – KK Škrljevo 83:69 (22:20, 32:18, 14:17, 15:14)

Vrijednosnice: Jordano 12, Kujundžić 10, Frye 5, Lakić 19, Paić 21, Filipović, Špehar, Porobić 8, Vedriš 2, Topolović 6.

Škrljevo: Arslanagić 20, Gunjina 19, Barnjak 4, Roberson 18, Vrgoč 2, Bosnakis, Jelenković, Vucić 2, Boban 2, Rajčić, Bjelanović 2, Cvitković.