Cedevita lagano protiv Vrijednosnica Osijek

U 13. kolu HT Premijer lige Vitamini su dočekali Osječane. Cedevita je ušla u ovu utakmicu kao jedina momčad bez pretrpljenog poraza. Tijekom cijele utakmice Zagrepčani su imali kontrolu nad susretom te su na kraju slavili uvjerljivo s rezultatom 75:55

HT Premijer liga, 12.kolo, 21. siječnja

Cedevita – Vrijednosnice Osijek 75:55 (20:17, 19:16, 23:6, 13:16)

(Musa 19, Krušlin 13 – Došen 10, Turalija 10)

U prvom poluvremenu Vitamini nisu igrali svoju najbolju košarku, ali su ipak zbog svoje individualne kvalitete došli u vodstvo koje nisu ispuštali. Odlično je u tom trenutku igrao Krušlin koji se polako vraća u pravi ritam nakon ozljede. Imala je Cedevita cijelo vrijeme vodstvo, ali se nisu uspjeli odvojiti te su na odmor otišli sa samo 6 poena razlike.

Drugi dio donio nam je potpuno drugačiju priču. Cedevita je ubacila u tri brzine više te je na krilima Muse u trećoj četvrtini prelomila utakmicu. Osijek nije mogao ništa napraviti protiv puno kvalitetnijeg protivnika te je Cedevita na kraju ostvarila još jednu uvjerljivu pobjedu u ovom natjecanju.

U sljedećem kolu Cedevita igra tešku utakmicu protiv Zadra, a Vrijednosnice Osijek dočekuju Zagreb.