Cibona lako sa Škrljevom

Cibona je došla na Mavrince i nadigrala Adria Oil Škrljevo s velikih 59 razlike, na kraju pobijedivši 114:55.

Domaćini su imali prvo vodstvo nakon što je poentirao Gospić iz dva slobodna bacanja. Potom gosti preuzimaju vodstvo da bi u petoj minuti imali plus sedam 12:5. Na počeku desete minute Cibona ima i plus 16 i rezultatsku prednost 30:14, da bi se na mini odmor otišlo rezultatom 30:16 za goste. U prvih deset minuta kod „Cibosa“ Marko Ramljak i Ivan Novačić postigli su po devet koševa, dok je kod Zelenih Luka Pandurić zabio pet.

I u nastavku Cibona ima stalnu prednost. Iako je Adria Oil Škrljevo u 14′ došla na minus devet 23:32, na veliki odmor otišlo se velikom prednošću gostiju 49:32. U prvih dvadeset minuta Marko Ramljak ubacio je 13 poena za goste, dok je Ivan Batur zabio 11.

Treća četvrtina u potpunosti je pripala Ciboni koja je iskoristila dugačku klupu, za razliku od domaćina kojem je nešto malo odigrao ozlijeđeni kapetan  Josip Barnjak, dok je Domagoj Vrkić utakmicu zbog ozljede koju već duže vremena vuče, odgledao s klupe. Koliko je Cibona bila superiornija u toj četvrtini govori rezultat od 37:9 pa se na mini odmor otišlo rezultatom 86:41 i velikih 45 razlike za goste.

Posljednjih deset minuta bilo je tek odrađivanje utakmice za Cibonu te čekanje da mukama dođe kraj za Adria Oil Škrljevo. Najučinkovitiji kod gostiju bio je Ramljak s 27 poena, dok je kod Adria Oil Škrljeva Batur postigao 13.