Cibona s lakoćom odnijela pobjedu nad Vrijednosnicama Osijek

U sedmom kolu HT Premijer lige, Cibona je kod kuće svladala Vrijednosnice Osijek s rezultatom 89:71.

Već u prvoj četvrtini utakmice bilo je i više nego jasno da Cibona ne namjerava prepustiti vodstvo. 35 ubačenih poena nije ostavljalo puno mjesta za nadu suparničkom timu, no Brokeri su unatoč tomu u drugoj četvrtini dali maksimum i ubacili 30 poena. Na poluvrijeme su otišli s tek 14 poena razlike.

Do samog kraja utakmice, Cibona je lako održavala rezultat i naposljetku odnijela pobjedu s rezultatom 89:71.
Brokeri su prokockali priliku u šutu za 3 poena i ubacili tek dva u šesnaest pokušaja.

U pobjedničkoj momčadi ovaj put se posebno istaknuo Johndre Jefferson s 20 poena, 5 skokova i 2 bloka.
Za Vrijednosnice su uvjerljivo najbolji bili Ante Gospić s 18 poena i 6 skokova te Abdul Malik Abu sa 16 poena i 8 skokova.