Cibona slavila protiv Zaboka, odličan nastup kapetana Prkačina

Kapetan Roko Prkačin je u pobjedi Cibone protiv Zaboka 85-69,  ostvario double-double učinak, a odličan je nastup imao i Mateo Drežnjak.

Prkačin je postigao 21 poen i 13 skokova, Drežnjak 20 poena (od čega je imao stopostotan šut za 3 poena, 5-5).

Trener Velić je nakon utakmice bio zadovoljan viđenim, a naglasio je kako se već ujutro nastavlja s pripremama.

Ivan Velić, trener Cibone:

Rasporedili smo minutažu s obzirom da smo i dalje u pripremnom periodu. I ovaj tjedan ćemo iskoristiti da fizički podignemo ekipu. Pad se očekivao i večeras, ali imali smo dovoljno raspoloženih igrača da to privedemo kraju kako treba. Prvo poluvrijeme jako dobro, drugo nije bilo baš kako smo zamislili, prvenstveno što se tiče skoka u kojem smo u prvom poluvremenu imali nadmoć. U drugom su igrači Zaboka to anulirali, imali su isto broj skokova kao mi. Vidi se da još nismo pravi, nova smo ekipa, moramo koristiti svih 12 igrača i zato je ova utakmica dobro poslužila.

Mateo Drežnjak, igrač Cibone:

Utakmicu smo otvorili kako je i trener tražio, agresivno u obrani, elegantno u napadu. Kasnije smo imali mali pad početkom drugog poluvremena, ali mislim da smo odigrali dobru utakmicu i u obrani i u napadu.