Utorak, 27 srpnja, 2021
More

    POPULARNE OBJAVE

    Dijaspora: Dobre igre naših u Turskoj

    Iako svi naši košarkaši još uvijek nisu odigrali svoje utakmice u prošlom kolu kao npr. Fenerbahče Ulker naših Bojana Bogdanovića i Luke Žorića koji igraju danas, velika većina je odigrala svoje susrete. Istakli bi u ovom kolu dva zadranina u Turskoj. Rok Stipčević je u pobjedi svog Tofasa protiv Aliage u 20 minuta postigao 28 poena uz četiri asistencije i tri skoka te je bio najbolji igrač na terenu, a Tomislav Ružić je za svoj Bešiktaš u derbiju protiv Turk Telekoma postigao 19 poena uz tri skoka. Lukša Andrić na drugoj strani, opet je izletio iz igre s pet osobnih pogrešaka i to u samo sedam minuta igre, ovo mu je već treći put u posljednjih četiri ili pet susreta.

    - Advertisement -

    [prank p=”AUSTRIJA” ekipa=””]

    Četvrtfinale

    Wels – Gmunden 44:65 (2:2)

    Gmunden – Wels 61:71 (2:3)

    Krešimir Bašić – trener

    [/prank]

    [prank p=”BELGIJA” ekipa=””]

    Liege – Oostende 70:78

    Dario Gjergja – trener

    [/prank]
    [prank p=”BUGARSKA” ekipa=””]
    Rilski – Lukoil Academic 81:67

    Jure Lalić – 17 min, 12 p, 6 sk, 1 as

    [/prank]

    [prank p=”FRANCUSKA” ekipa=””]

    FRANCUSKA DRUGA LIGA

    Evreux – Boulogne 48:50

    Vedran Morović – 13 min, 1 sk, 2 as, 1 ol

    [/prank]
    [prank p=”GRČKA” ekipa=””]

    Sljedeće kolo igra se 24. travnja

    Panathinaikos – AGOR 76:61

    Roko Ukić – 13 min, 2 p, 4 as

    Ikaros – Kolossos 96:88

    Marko Car – 16 min, 11 p, 2 sk, 1 as, 2 il

    [/prank]
    [prank p=”ITALIJA” ekipa=””]

    Zbog All-star natjecanja nije bilo prvoligaških utakmica

    Umana Venezia – Reggio Emilia odgođeno

    Hrvoje Perić

    Cimberio Varese – Vanoli Cremona 78:70

    Šime Špralja – 16 min, 1 sk

    Sutor Montegranaro – Cantu 70:96

    Željko Šakić (Mon) – 31 min, 15 p, 11 sk, 8 as, 1 ol

    Ivan Buva (Can) – 10 min, 2 p, 4 sk, 1 as

    TALIJANSKA DRUGA LIGA

    Upea Capo d’Orlando – Aget Imola 105:66

    Sandro Nicević – 21 min, 8 p, 5 sk, 1 as, 2 ol

    TALIJANSKA TREĆA LIGA

    Firenze – Proger Chieti 73:95

    Damir Rančić – 11 min, 6 p

    [/prank]

    [prank p=”IZRAEL” ekipa=””]

    Maccabi Tel Aviv – Maccabi Haifa 74:59

    Andrija Žižić – 14 min, 14 p, 3 sk, 1 bl

    [/prank]

    [prank p=”JAPAN” ekipa=””]
    Wakayama Trians – Aishin SH 88:86

    Wakayama Trians – Aishin SH 86:82

    Željko Pavličević – trener

    [/prank]

    [prank p=”KOLUMBIJA” ekipa=””]

    Bucaros Freskalesche – Piratas de Bogota 74:91

    Ljubiša Vrcelj – nije bio u sastavu

    [/prank]

    [prank p=”KOSOVO” ekipa=””]

    RTV 21 – Peja 84:106

    Teo Šimović – 20 min, 14 p, 6 sk, 2 as

    [/prank]

    [prank p=”LITVA” ekipa=””]
    Lietkabelis – Juventus 68:82

    Goran Vrbanc – 27 min, 11 p, 5 sk, 1 ol, 1 il

    [/prank]
    [prank p=”MAĐARSKA” ekipa=””]

    Za poredak: 1. – 6. mjesto

    Kaposvari

    Hrvoje Puljko – slobodan

    Za poredak: 7.- 13. mjesto

    Jaszberenyi

    Bruno Šundov – slobodan

    Falco KC – Marso NYKK 93:83

    Matija Poščić – 34 min, 17 p, 8 sk, 3 as

    PVSK Pannon

    Marino Šarlija, Veljko Budimir – slobodni

    [/prank]

    [prank p=”NIZOZEMSKA” ekipa=””]
    GasTerra Groningen – Amsterdam 81:62

    Ivica Skelin – trener

    Amsterdam – GasTerra Groningen 58:71

    Ivica Skelin – trener
    [/prank]

    [prank p=”NJEMAČKA” ekipa=””]

    MBC – Brose Baskets 71:82

    Hrvoje Kovačević – nije bio u momčadi

    Silvano Poropat – trener

    Bayreuth – Trier 80:61

    Luka Buntić – nije bio u momčadi

    Marin Petrić – 21 min, 4 p, 3 sk

    Ludwigsburg – Phoenix Hagen 90:71

    Mario Stojić – 12 min, 7 p, 1 sk

    ALBA – S. Oliver Baskets 85:74

    Leon Radošević – 6 min, 2 p, 2 sk

    [/prank]

    [prank p=”PORTUGAL” ekipa=””]

    PORTUGALSKA DRUGA LIGA

    Illiabum – Ginasio 115:63

    Filip Torić – 25 min, 14 p, 5 sk, 3 as, 4 ol, 1 bl

    [/prank]

    [prank p=”RUMUNJSKA” ekipa=””]

    Stanka – playoff započinje 25. travnja

    Ploiesti – Rovinari 91:65

    Ante Krapić – 14 min, 5 p, 3 sk

    Ploiesti – Rovinari 86:77

    Ante Krapić – 14 min, 12 p, 8 sk

    Oradea – Craiova 96:58

    Petar Babić- 20 min, 3 p, 2 sk, 1 as, 1 ol

    Oradea – Craiova 78:66

    Petar Babić – 16 min, 2 p, 1 sk, 1 as, 1 ol

    Targu Mures – Pitesti 76:73

    Pankracije Barać – 37 min, 22 p, 5 sk, 1 as, 2 ol

    Targu Mures – Pitesti 80:69

    Pankracije Barać – 32 min, 16 p, 3 sk, 1 as, 1 ol

    CSU Sibiu – U. Mobitel. CN

    Matija Češković – 42 min, 18 p, 5 as

    CSU Sibiu – U. Mobitel. CN

    Matija Češković – 35 min, 25 p, 3 as

    [/prank]

    [prank p=”RUSIJA(VTB)” ekipa=””]

    Osmina finala, prva utakmica:

    Krasny Oktyabr – Lokomotiv 85:91

    Krunoslav Simon – 10 min, 2 sk, 2 as

    Khimki slobodan

    Marko Popović

    Krešimir Lončar

    [/prank]
    [prank p=”SLOVAČKA” ekipa=””]

    Finale

    Inter Bratislava –  Prievidza 68:70

    Dražen Klarić

    Stjepan Tešija

    Krunoslav Krajnović

    [/prank]
    [prank p=”SLOVENIJA” ekipa=””]

    Za prvaka

    Krka – Union Olimpija 75:65

    Zvonko Buljan (Krka) – 27 min, 4 p, 8 sk

    Paolo Marinelli (UO) – 17 min, 4 p, 4 as

    Dražen Bubnič (UO) – bez učinka

    Union OlipmijaHelios 92:52

    Igor Marić (Hel) – 20 min, 3 p, 2 sk

    Paolo Marinelli (UO) – 17 min, 8 p, 2 as

    Dražen Bubnič (UO) – nije igrao

    HeliosRogaška 77:63

    Igor Marić (Hel) – 24 min, 23 p, 4 sk, 2 as

    Jozo Brkić (Rog) – 22 min, 15 p, 6 sk

    Rogaška – Polzela 84:76

    Jozo Brkić – 29 min, 16 p, 10 sk

    Zlatorog – Krka 82:79

    Zvonko Buljan (Krka) – 4 min, 3 p

    Frano Marasović (Zla) – 9 min, 3 p

    Polzela – Zlatorog 73:63

    Frano Marasović – 9 min, 6 p, 2 sk

    Za ostanak

    Tajfun – Grosuplje 76:79

    Mladen Primorac – 9 min, 5 p

    Elektra – Tajfun 77:82

    Mladen Primorac – 27 min, 13 p, 13 sk, 3 as

    Geoplin – Elektra 80:93

    Vjeran Soldo – 19 min, 6 p, 7 sk

    Stipe Modrić – 32 min, 12 p, 3 sk, 3 as

    Maribor – Geoplin 73:82

    Vjeran Soldo – 17 min, 10 p,

    Stipe Modrić – 35 min, 15 p, 11 sk

    [/prank]
    [prank p=”ŠPANJOLSKA” ekipa=””]

    Gipuzkoa – CAI Zaragoza 73:62

    Damjan Rudež – 28 min, 7 p, 3 sk, 1 as, 1 ol

    FC Barcelona -Fuenlabrada 81:63

    Mario Hezonja – 11 min, 4 p, 2 sk, 2 as

    Ante Tomić – nije bio u momčadi

    Unicaja – Rio Natura Monbus 80:71

    Mario Delaš – 28 min, 6 p, 4 sk, 1 as, 1 bl

    Cajasol – Estudiantes 71:82

    Marko Banić – 28 min, 12 p, 7 sk, 1 as, 1 ol

    Bilbao – Bilbao 76:70

    Damir Markota – 38 min, 18 p, 7 sk, 2 as, 2 ol

    Fran Pilepić – nije ulazio u igru

    Zoran Vrkić – nije ulazio u igru

    Real Madrid – Valencia 105:110

    Dontaye Draper (Rea) – ozljeda

    Velimir Perasović (Val) – trener

    [/prank]
    [prank p=”ŠVEDSKA” ekipa=””]

    Finale:

    Sodertalje – Norrkoping 85:83 (1:0)

    Toni Bizaca – 37 min, 21 p, 7 sk, 2 as, 1 ol, 2 bl

    Dino Butorac – 16 min, 13 p, 2 sk, 2 as, 1 ol

    Sodertalje – Norrkoping 65:72 (1:1)

    Toni Bizaca – 28 min, 15 p, 7 sk, 2 as

    Dino Butorac – 17 min, 3 p, 5 sk, 1 as

    Norrkoping – Sodertalje 69:82 (1:2)

    Toni Bizaca – 32 min, 15 p, 5 sk, 1 as, 2 ol

    Dino Butorac – 11 min, 1 ol

    [/prank]
    [prank p=”ŠVICARSKA” ekipa=””]

    Fribourg – Neuchatel 73:71

    Marko Kraljević – nije igrao

    Lugano Tigers – Geneve Lions 89:94

    Ivan Rudež (Gen) – trener

    Andrej Štimac (Gen) – 35 min, 6 p, 2 sk, 2 as

    Marin Bavčević (Lug) – 28 min, 6 p, 2 sk, 3 as

    [/prank]

    [prank p=”TURSKA” ekipa=””]

    Fenerbahče Ulker – Ted Kolejliler igraju danas

    Bojan Bogdanović

    Luka Žorić

    Royal Hali – Trabzonspor 68:73

    Andrija Stipanović  – 27 min, 12 p, 6 sk, 1 as, 2 bl

    Turk Telekom Bešiktaš 67:84

    Lukša Andrić (Tur) – 8 min, 7 p, 1 il, 5 osobnih pogrešaka

    Tomislav Ružić (Beš) – 26 min, 19 p, 3 sk, 1 as, 1 il

    Tofas – Aliaga 117:82

    Rok Stipčević – 20 min, 28 p, 4 as, 3 sk, 2 il

    Banvit BK – Anadolu Efes 73:72

    Zoran Planinić – 21 min, 14 p, 2 as, 1 sk, 1 ol, 1 il

    Stanko Barać – nije u sastavu zbog ozljede

    TURSKA DRUGA LIGA:

    Yesilgiresun – Istanbul DSI 88:79

    Nenad Delić – 34 min, 23 p, 6 sk, 1 as, 4 il

    [/prank]

    Ako i dalje ako primjetite da neki igrač nedostaje javite nam na mail crosarka@gmail.com ili na našu Facebook stranicu.


    Napomena: Podebljana su imena klubova s našim predstavnicima Oznake: min = minute u igri, p = broj poena, sk = broj skokova, as = broj asistencija, ol = broj osvojenih lopti, bl = broj blokada

     

    - Advertisement -

    NAJČITANIJE VIJESTI TJEDNA

    zadnje objave

    NE PROPUSTITE