Četvrtak, 5 kolovoza, 2021
More

    POPULARNE OBJAVE

    Dijaspora: Nacionalna prvenstva bliže se kraju

    Sve lige u dijaspori polako idu kraju, igraju se polufinala ili finala doigravanja. Spomenimo da je Panathinaikos Roka Ukića u grčkom finalu protiv vječitih rivala, Olympiacosa poveo s 1:0 na svom terenu. Iako su naši u Turskoj dobro krenuli, u doigravanju smo ostali samo na Bojanu Bogdanoviću i Luki Žoriću. Njihov Fenerbahče Ulker poveo je u polufinalu protiv Karsiyake s 1:0 koja pak je izbacila Anadolu Efes Zorana Planinića u četvrtfinalu. Krunoslav Simon je sa Lokomotivom protiv CSKA imao 2:0 i dvije utakmice na domaćem terenu, ali CSKA se ipak vratio te je jučer i danas slavio u gostima kod Lokomotiva i poravnao seriju na 2:2. Odlučujući peti susret igra se u ponedjeljak u Moskvi. Khimki Marka Popovića i Krešimira Lončara iznenađujuće je poražen u četvrtfinalu od Novgoroda s 3:0.

    - Advertisement -

    [prank p=”BELGIJA” ekipa=””]

    Polufinale:

    Prva utakmica

    Oostende – Antwerp 91:66

    Druga utakmica

    Antwerp – Oostende 70:78

    Dario Gjergja – trener

    [/prank]
    [prank p=”BUGARSKA” ekipa=””]

    Polufinale

    Cherno More – Lukoil Academic 64:82 (1:3)

    Jure Lalić – 17 min, 8 p, 5 sk, 1 as, 2 ol, 1 bl

    [/prank]

    [prank p=”GRČKA” ekipa=””]

    Doigravanje, polufinale, utakmica br. 2:

    Panathinaikos – PAOK 83:77

    Roko Ukić – 29 min, 15 p, 5 as, 1 sk, 1 ol, 1 bl

    Doigravanje, polufinale, utakmica br. 3:

    PAOK – Panathinaikos 65:72

    Roko Ukić -26 min, 8 p, 5 sk, 4 as, 2 ol

    Finale, prva utakmica:

    Panathinaikos – Olympiacos 59:56

    Roko Ukić -29 min, 4 p, 3 sk, 1 il

    [/prank]
    [prank p=”ITALIJA” ekipa=””]

    Četvrtfinale

    Cantu – Virtus Roma 71:75

    Ivan Buva – 6 min, 2 p, 2 sk

    TALIJANSKA DRUGA LIGA

    Polufinale

    Upea Capo d’Orlando – Tezenis Verona 84:82

    Sandro Nicević – 32 min, 16 p, 5 sk, 1 as, 2 bl

    Upea Capo d’Orlando – Tezenis Verona 75:59

    Sandro Nicević – 27 min, 11 p, 1 sk, 1 as, 1 ol

    [/prank]

    [prank p=”IZRAEL” ekipa=””]

    Maccabi Tel-Aviv – Hapoel Eilat 90:72 (1:0)

    Andrija Žižić – nije bio u momčadi

    [/prank]

    [prank p=”JAPAN” ekipa=””]

    Finale

    Wakayama Trians – Toshiba BT 78:80 (0:1)

    Željko Pavličević – trener

    [/prank]

    [prank p=”KOSOVO” ekipa=””]

    Polufinale

    Bashkimi – Peja 99:86 (1:1)

    Teo Šimović – 8 min, 7 p, 1 sk, 1 as

    Peja – Bashkimi 115:95

    Teo Šimović – nije bio u momčadi

    [/prank]
    [prank p=”MAĐARSKA” ekipa=””]

    Polufinale

    Szolnok – Kaposvari 76:64

    Hrvoje Puljko – 30 min, 11 p, 2 sk, 2 as, 1 ol

    [/prank]

    [prank p=”NIZOZEMSKA” ekipa=””]

    Finale

    GasTerra Groningen – Den Bosch 59:52

    Ivica Skelin – trener

    Den Bosch – GasTerra Groningen 77:67

    Ivica Skelin – trener

    GasTerra Groningen – Den Bosch 92:85

    Ivica Skelin – trener
    [/prank]

    [prank p=”NJEMAČKA” ekipa=””]

    Četvrtfinale

    Bayern Muenchen – Ludwigsburg 104:82 (2:1)

    Mario Stojić – 11 min, 2 p, 1 as

    Ludwigsburg – Bayern Muenchen 68:86 (1:3)

    Mario Stojić – 14 min, 1 sk

    ALBA – Ratiopharm 64:71 (2:1)

    Leon Radošević – 15 min, 9 p, 1 sk, 1 ol, 1 bl

    Ratiopharm – Alba 89:95 (1:3)

    Leom Radošević – 17 min, 5 p, 3 sk

    [/prank]

    [prank p=”RUMUNJSKA” ekipa=””]

    Polufinale

    Ploitesti – U. Mobitel. CN 90:67 (1:1)

    Ante Krapić – 26 min, 16 p, 3 sk, 2 as, 1 ol, 1 bl

    U. Mobitel. CN – Ploitesti 75:74 (2:1)

    Ante Krapić – 13 min, 5 p, 4 sk, 1 ol

    [/prank]

    [prank p=”RUSIJA(VTB)” ekipa=””]

    Četvrt-finale, treća utakmica:

    Lokomotiv – CSKA 73:76

    Krunoslav Simon – 25 min, 5 sk, 5 as, 1 ol, 3 il

    Četvrt-finale, četvrta utakmica:

    Lokomotiv – CSKA 78:79

    Krunoslav Simon – 27 min, 18 p, 4 sk, 4 as, 2 il

    Četvrt-finale, prva utakmica:

    Khimki N.Novgorod 76:78

    Marko Popović – 27 min, 9 p, 1 sk, 1 as, 1 ol, 3 il

    Krešimir Lončar – 22 min, 10 p, 4 sk, 4 as, 2 il

    Četvrt-finale, druga utakmica:

    Khimki – N.Novgorod 70:76

    Marko Popović – 23 min, 9 p, 1 as, 1 ol, 2 il

    Krešimir Lončar – 20 min, 12 p, 5 sk, 3 as, 1 ol, 2 bl, 3 il

    Četvrt-finale, treća utakmica:

    N. Novgorod – Khimki 84:64

    Marko Popović – 10 min, 7 p, 1 as, 1 ol, 1 il

    Krešimir Lončar – 22 min, 17 p, 6 sk, 2 ol, 1 il

    [/prank]

    [prank p=”SLOVENIJA” ekipa=””]

    Polufinale

    Krka – Polzela 70:61 (2:1)

    Zvonko Buljan – 24 min, 11 p, 7 sk, 2 as, 3 ol

    Union Olimpija Helios 74:67 (2:1)

    Paolo Marinelli (UO) – 22 min, 10 p, 3 as, 1 ol

    Jakov Vladović (UO) – nije bio u momčadi

    Dražen Bubnić (UO) – nije ulazio u igru

    Igor Marić (Hel) – 22 min, 8 p, 6 sk

    Finale

    Krka Union Olimpija ot85:81 (1:0)

    Zvonko Buljan (Krk) – 19 min, 10 p, 5 sk, 1 as, 1 ol

    Paolo Marinelli (UO) – 30 min, 12 p, 2 sk, 3 as

    Jakov Vladović (UO) – nije ulazio u igru

    Dražen Bubnić (UO) – 2 min, 1 ol

    [/prank]
    [prank p=”ŠPANJOLSKA” ekipa=””]

    Real Madrid – Gipuzkoa 81:72

    Dontaye Draper (Rea) – nije bio u momčadi, ozljeda

    Estudiantes FC Barcelona 51:77

    Marko Banić (Est) – 20 min, 4 p, 4 sk, 2 as, 1 ol

    Ante Tomić (Bar) – 15 min, 7 p, 5 sk

    Mario Hezonja (Bar) – nije bio u momčadi

    CAI Zaragoza – Laboral Kutxa 75:88

    Damjan Rudež – 23 min, 2 p, 5 sk, 2 as, 1 ol

    Rio Natura Monbus – Murcia 95:86

    Mario Delaš – 16 min, 6 p, 4 sk, 2 sk

    CB Canarias – Valencia  91:100

    Velimir Perasović – trener

    CB Canarias – Bilbao 96:85

    Damir Markota – 33 min, 10 p, sk, 2 as, 3 ol

    Fran Pilepić – 6 min, 1 sk, 1 ol

    Zoran Vrkić – 19 min, 16 p, 5 sk, 1 bl

    [/prank]

    [prank p=”ŠVICARSKA” ekipa=””]

    Finale

    Lugano Tigers – Fribourg 75:63 (3:2)

    Marin Bavčević (Lug) – 24 min, 3 sk, 2 as

    Marko Kraljević (Fri) – 2 min, bez učinka

    Fribourg – Lugano Tigers 63:59 (3:3)

    Marin Bavčević (Lug) – 24 min, 3 p, 2 sk, 1 as

    Marko Kraljević (Fri) – nije igrao

    [/prank]

    [prank p=”TURSKA” ekipa=””]

    Četvrtfinale (igra se na dvije pobjede), druge utakmice:

    Tofas – Banvit 77:78

    Rok Stipčević – nije bio u sastavu

    Bešiktaš – Galatasaray 64:66

    Tomislav Ružić – 14 min, 5 sk

    Karsiyaka – Anadolu Efes 65:64

    Zoran Planinić – 27 min, 12 p, 3 as, 1 sk, 1 bl, 4 il

    Stanko Barać – nije bio u sastavu zbog ozljede

    Usak – Fenerbahče Ulker 62:100

    Bojan Bogdanović – 19 min, 18 p, 1 ol, 2 il

    Luka Žorić – 11 min, 12 p, 4 sk, 1 as, 1 il

    Četvrtfinale, treće utakmice:

    Galatasaray – Bešiktaš 78:65

    Tomislav Ružić – 13 min, 2 p, 2 sk, 1 ol

    Anadolu Efes – Pinar Karsiyaka 67:73

    Zoran Planinić – 26 min, 14 p, 6 as, 3 sk, 1 ol, 1 il

    Polufinale, prva utakmica:

    Fenerbahče Ulker – Pinar Karsiyaka 88:69

    Bojan Bogdanović – 21 min, 8 p, 3 as, 1 il

    Luka Žorić – 10 min, 6 p, 4 sk

    [/prank]

    Ako i dalje ako primjetite da neki igrač nedostaje javite nam na mail crosarka@gmail.com ili na našu Facebook stranicu.


    Napomena: Podebljana su imena klubova s našim predstavnicima Oznake: min = minute u igri, p = broj poena, sk = broj skokova, as = broj asistencija, ol = broj osvojenih lopti, bl = broj blokada

     

    - Advertisement -

    NAJČITANIJE VIJESTI TJEDNA

    zadnje objave

    NE PROPUSTITE