Srijeda, 28 srpnja, 2021
More

    POPULARNE OBJAVE

    Dijaspora: Bogdanović odveo Fener u finale

    Još jedan tjedan je iza nas. Prvenstva se polako bliže samom kraju dok primjerice u Španjolskoj playoff još nije započeo. Naših igrača i trenera na parketima diljem Europe i svijeta je svakim tjednom sve manje, a oni koji su ostali u pravilu igraju ključne uloge u svojim momčadima. Svakako mora veseliti forma dijela njih, a pogotovo našeg ponajboljeg igrača Bojana Bogdanovića koji s Fenerom plovi prema naslovu prvaka Turske.
    [prank p=”BELGIJA” ekipa=””]

    Polufinale

    - Advertisement -

    Oostende – Antwerp 93:61 (3:0)

    Dario Gjergja – trener

    [/prank]
    [prank p=”BUGARSKA” ekipa=””]

    Finale

    Lukoil Academic – Levski Sofija 98:90 (1:0)

    Jure Lalić – 25 min, 20 p, 6 sk, 1 as

    Lukoil Academic – Levski Sofija 75:76 (1:1)

    Jure Lalić – 23 min, 11 p, 6 sk, 1 ol

    [/prank]

    [prank p=”GRČKA” ekipa=””]

    Finale

    Olympiacos – Panathinaikos 89:64 (1:1)

    Roko Ukić – 19 min, 2 p, 2 sk

    [/prank]
    [prank p=”ITALIJA” ekipa=””]

    Četvrtfinale

    Virtus Roma – Cantu 74:70 (3:0)

    Ivan Buva – 23 min, 11 p, 5 sk, 1 as

    TALIJANSKA DRUGA LIGA

    Polufinale

    Tezenis Verona – Upea Capo d’Orlando 99:89 (1:2)

    Sandro Nicević – 24 min, 6 p, 3 sk, 2 as

    Tezenis Verona – Upea Capo d’Orlando 55:73 (1:3)

    Sandro Nicević – 21 min, 10 p, 4 sk, 2 as, 1 bl
    [/prank]

    [prank p=”IZRAEL” ekipa=””]

    Hapoel Eilat – Maccabi Tel-Aviv 81:71 (1:1)

    Andrija Žižić – 8 min, 1 as
    [/prank]

    [prank p=”JAPAN” ekipa=””]

    Finale

    Toshiba BT – Wakayama Trians 78:61 (3:0)

    Željko Pavličević – trener

    [/prank]

    [prank p=”KOSOVO” ekipa=””]

    Finale

    Sigal Priština – Peja 72:66 (1:0)

    Teo Šimović – nije bio u momčadi

    Peja – Sigal Priština 87:90 (0:2)

    Teo Šimović – nije bio u momčadi

    [/prank]
    [prank p=”MAĐARSKA” ekipa=””]

    Polufinale

    Kaposvari – Szolnok 78:101 (0:2)

    Hrvoje Puljko – 38 min, 27 p, 6 sk, 3 as, 1 bl

    Szolnok – Kaposvari 97:57 (3:0)

    Hrvoje Puljko – 24 min, 2 p, 3 as, 1 ol

    [/prank]

    [prank p=”NIZOZEMSKA” ekipa=””]

    Finale

    Den Bosch – GasTerra Groningen 75:61 (2:2)

    Ivica Skelin – trener

    GasTerra Groningen – Den Bosch 69:67 (3:2)

    Ivica Skelin – trener

    Den Bosch – GasTerra Groningen 69:63 (3:3)

    Ivica Skelin – trener
    [/prank]

    [prank p=”NJEMAČKA” ekipa=””]

    Polufinale

    ALBA – Artland 81:79 (1:0)

    Leon Radošević – 30 min, 8 p, 5 sk, 1 as, 2 bl

    Artland – ALBA 91:84 (1:1)

    Leon Radošević – 16 min, 15 p

    [/prank]

    [prank p=”RUMUNJSKA” ekipa=””]

    Polufinale

    U. Mobitel. CN – Ploitesti 85:87 (2:2)

    Ante Krapić – 25 min, 10 p, 1 sk, 1 ol

    Ploitesti – U. Mobitel. CN 77:68 (3:2)

    Ante Krapić – 26 min, 8 p, 6 sk, 1 as
    [/prank]

    [prank p=”RUSIJA(VTB)” ekipa=””]

    Četvrtfinale

    CSKA – Lokomotiv 84:65 (3:2)

    Krunoslav Simon – 20 min, 5 p, 1 sk, 1 ol

    [/prank]

    [prank p=”SLOVENIJA” ekipa=””]

    Finale

    Union OlimpijaKrka 66:60 (1:1)

    Paolo Marinelli (UO) – 13 min, 2 p

    Jakov Vladović (UO) – 21 min, 6 p, 1 sk, 2 as, 1 ol

    Dražen Bubnić (UO) – nije ulazio u igru

    Zvonko Buljan (Krk) – 21 min, 11 p, 1 sk

    Krka Union Olimpija 82:58 (2:1)

    Zvonko Buljan (Krk) – 26 min, 10 p, 8 sk, 2 as

    Paolo Marinelli (UO) – 14 min, 1 sk, 4 as, 1 ol

    Jakov Vladović (UO) – 13 min, 3 as, 4 sk

    Dražen Bubnić (UO) – 7 min, bez učinka

    [/prank]
    [prank p=”ŠPANJOLSKA” ekipa=””]

    Unicaja – Real Madrid 83:86

    Dontaye Draper (Rea) – nije bio u momčadi, ozljeda

    Gipuzkoa – Estudiantes 79:71

    Marko Banić – 19 min, 4 p, 2 sk, 3 as, 2 ol, 1 bl

    FC Barcelona – Cajasol 88:70

    Ante Tomić – 13 min, 1 p, 4 sk, 1 as, 1 ol

    Mario Hezonja – 15 min, 2 sk

    UCAM Murcia – CAI Zaragoza 90:82

    Damjan Rudež – 28 min, 8 p, 1 sk, 3 as

    Bilbao BasketRio Natura Monbus 92:94

    Damir Markota (Bil) – 29 min, 19 p, 8 sk, 1 as, 1 ol

    Fran Pilepić (Bil) – 6 min, 1 sk, 1 as

    Zoran Vrkić (Bil)- 22 min, 12 p, 1 sk

    Mario Delaš (RNM)- 31 min, 11 p, 3 sk, 3 as, 2 bl

    Juventut – Valencia 91:100

    Velimir Perasović – trener

    [/prank]

    [prank p=”ŠVICARSKA” ekipa=””]

    Finale

    Lugano Tigers – Fribourg 75:63 (4:3)

    Marin Bavčević (Lug) – 7 min, bez učinka

    Marko Kraljević (Fri) – nije ulazio u igru

    [/prank]

    [prank p=”TURSKA” ekipa=””]

    Polufinale

    Fenerbahče Ulker – Karsiyaka 94:83 (2:0)

    Bojan Bogdanović – 27 min, 22 p, 3 sk, 3 as, 2 ol

    Luka Žorić – 18 min, 11 p, 4 sk, 1 as, 1 ol, 1 bl

    Karsiyaka – Fenerbahče Ulker 67:74 (0:3)

    Bojan Bogdanović – 34 min, 19 p, 1 sk, 3 as

    Luka Žorić – 17 min, 2 p, 3 sk, 1 as

    [/prank]

    Ako i dalje ako primjetite da neki igrač nedostaje javite nam na mail crosarka@gmail.com ili na našu Facebook stranicu.


    Napomena: Podebljana su imena klubova s našim predstavnicima Oznake: min = minute u igri, p = broj poena, sk = broj skokova, as = broj asistencija, ol = broj osvojenih lopti, bl = broj blokada

    - Advertisement -

    NAJČITANIJE VIJESTI TJEDNA

    zadnje objave

    NE PROPUSTITE