Utorak, 3 kolovoza, 2021
More

    POPULARNE OBJAVE

    Dijaspora: Odlični Veljko Budimir i Pankracije Barać

    Protekli tjedan naši igrači u inozemstvu su bili aktivni, neki uz bolji učinak, neki uz lošiji. Marko Popović i Krešimir Lončar igrajući za Khimky i dalje su bez poraza u VTB ligi. Veljko Budimir je s 29 poena najefikasniji Hrvat u ovom kolu, Hrvoje Kovačević u Njemačkoj je pružio još jednu odličnu partiju, a Damjan Rudež već standardno predvodi svoju Zaragozu. Da ne nabrajamo sve ovdje krenimo abecednim redom.

    - Advertisement -

    [prank p=”AUSTRIJA” ekipa=””]

    UBSC Graz – Oberwart 67:88

    Milan Stegnjaić – 36 min, 14 p, 8 sk, 1 ol, 1 bl

    Gmunden – Wels 88:82

    trener Krešimir Bašić

    [/prank]

    [prank p=”BELGIJA” ekipa=””]

    Oostende – Leuven 86:64

    Dario Gjergja – trener

    [/prank]
    [prank p=”BUGARSKA” ekipa=””]
    Balkan – Lukoil Academic 73:88

    Jure Lalić – 22 min, 12 p, 8 sk, 3 bl

    [/prank]

    [prank p=”CIPAR” ekipa=””]

    Apollon – AEL 78:72

    Pavle Marčinković – nije dostupna statistika

    Keravnos – AEK 75:76

    Marijo Hajdić – nije dostupna statistika

    [/prank]
    [prank p=”GRČKA” ekipa=””]
    Panathinaikos – Trikala 83:63

    Roko Ukić – 21 min, 5 p, 8 as, 1 sk, 1 il

    Ikaros – Olympiacos 64:87

    Ante Mašić (Ika) – 21 min, 3 p, 4 sk, 1 il

    Kolossos – Apolon Patras 82:84

    Marko Car – 9 min, 1 sk, 1 as

    GRČKA DRUGA LIGA:

    Koroivos – Ermis Lagkada 74:66

    Petar Ćosić – nije bio u sastavu

    [/prank]
    [prank p=”ITALIJA” ekipa=””]
    Umana Venezia – Cimberio Varese 77:93

    Hrvoje Perić – 16 min, 9 p, 2 sk, 1 bl

    Vanoli Cremona – Enel Brindisi 53:64

    Šime Špralja – 26 min, 7 p, 6 sk

    Reggio Emilia – Sutor Montegranaro 89:80

    Željko Šakić – 28 min, 14 p, 7 sk, 1 ol

    TALIJANSKA DRUGA LIGA:

    Ferentino – Upea Capo d’Orlando 78:76

    Sandro Nicević – 31 min, 21 p, 4 sk

    TALIJANSKA TREĆA LIGA

    Firenze – Recancati 53:54

    Damir Rančić – 27 min, 13 p, 1 sk, 1 as

    [/prank]

    [prank p=”JAPAN” ekipa=””]
    Wakayama Trians – Hokkaido 69:65

    trener Željko Pavličević

    Tsukuba Robots – Toshiba 78:97

    Ljubiša Vrcelj – 31 min, 10 p, 6 sk, 1 as

    [/prank]

    [prank p=”KOSOVO” ekipa=””]
    Peja – Teo Šimović, trener Danijel Lutz

    Bashkimi – Josip Blajić, Dino Erceg

    Pauza

    [/prank]

    [prank p=”LITVA” ekipa=””]
    LSU Atletas – Lietkabelis 71:93

    Goran Vrbanc – 29 min, 17 p, 5 sk, 2 as, 1 il

    [/prank]
    [prank p=”MAĐARSKA” ekipa=””]

    KTE-Duna Aszfalt – Marso NYKK 93:70

    Matija Poščić – 28 min, 17 p, 5 sk, 1 as, 1 ol

    PVSK Pannon – Jaszberenyi 97:79

    Veljko Budimir  – 32 min, 29 p, 1 sk, 1 as, 1 ol, 1 bl

    Marino Šarlija – 22 min, 19 p, 6 sk

    Soporon – Kaposvari

    Hrvoje Puljko – 33 min, 15 p, 4 sk, 1 as, 1 ol

    [/prank]

    [prank p=”NIZOZEMSKA” ekipa=””]
    GasTerra Groningen – Zwolle 80:78

    trener Ivica Skelin
    [/prank]
    [prank p=”NORVEŠKA” ekipa=””]

    Gimle BBK – Centrum 86:70

    Igor Sedlar – 25 min, 10 p, 11 sk, 1 as, 3 bl

    [/prank]

    [prank p=”NJEMAČKA” ekipa=””]

    Walter Tigers – Ludwigsburg 57:92

    Mario Stojić – 14 min, 3 p, 1 sk, 1 as

    ALBA  – Bayreuth 83:73

    Leon Radošević – 23 min, 7 p, 5 sk, 1 ol, 1 bl

    Bremerhaven – MBC 86:71

    Hrvoje Kovačević – 36 min, 19 p, 5 sk, 4 ol

    trener Silvano Poropat

    Phoenix Hagen – Trier 73:57

    Luka Buntić – nije bio u momčadi

    Marin Petrić – 9 min, 3 p, 2 sk, 3 ol

    NJEMAČKA DRUGA LIGA:

    ETB Wohnbau – NBC 73:83

    Marco Buljević – 26 min, 5 sk, 1 as

    Kirchheim – Finke Baskets 79:72

    Ivan Buntić – 8 min, 2 p, 2 sk, 1 as

    [/prank]

    [prank p=”RUMUNJSKA” ekipa=””]
    Timba – Oradea 58:100

    Vedran Nakić – 33 min, 8 p, 3 sk, 10 as

    Steaua

    Nikša Bavčević trener – slobodan

    Sibiu – Rovinari 75:71

    Matija Češković – 24 min, 4 p, 1 sk, 1 as, 1 ol

    BC Mures – Pitesti 98:105

    Pankracije Barać – 29 min, 25 p, 4 sk, 3 as, 2 ol

    Ploiesti – Timisoara 84:82

    Ante Krapić – 26 min, 5 p, 2 sk, 1 as, 1 ol

    [/prank]
    [prank p=”RUSIJA” ekipa=””]

    BC Astana – slobodan ovo kolo

    Andrija Žižić

    Lokomotiv – slobodan ovo kolo

    Krunoslav Simon

    Khimky – VEF Riga 75:57

    Krešimir Lončar – 21 min, 9 p, 5 sk, 1 as, 1 bl

    Marko Popović – 34 min, 13 p, 6 sk, 5 as, 3 il

    Lyetuvos Rytas – Spartak SP 83:84

    Aco Petrović – trener

    [/prank]
    [prank p=”SLOVAČKA” ekipa=””]

    Iskra Svit – Inter Bratislava 67:70

    Andrija Hrkač – 22 min, 4 p, 3 sk

    Saša Janković – 37 min, 11 p, 3 sk, 1 as, 2 ol

    Željko Novak – 1 min, 1 sk

    trener Rudolf Jugo

    Banska Bystrica – Komarno 100:96

    Ivica Cvitanović – nije bio u sastavu

    Levice – Prievidza 73:61

    Luka Vlaić (Lev) – nije bio u sastavu

    Marko Batina (Pri) – 30 min, 9 p, 4 sk

    Dražen Klarić (Pri) – 21 min, 11 p, 5 sk, 1 ol

    trener Krunoslav Krajnović

    Nitra – slobodni ovo kolo

    Sven Smajlagić

    [/prank]
    [prank p=”SLOVENIJA” ekipa=””]

    Polzela – Geoplin Slovan 83:72

    Vjeran Soldo – 25 min, 6 p, 5 sk, 1 ol

    Stipe Modrić – 28 min, 10 p, 4 sk, 4 as, 3 ol

    Rogaška – Grosuplje 66:64

    Jozo Brkić – 22 min, 2 p, 2 sk, 1 as

    Helios – Tajfun 86:67

    Igor Marić (Hel) – 25 min, 7 p, 3 sk, 2 as, 1 ol

    Mladen Primorac (Taj) – 29 min, 16 p, 6 sk, 2 as, 2 ol, 1 bl

    Zlatorog – Maribor Messer 77:74

    Frano Marasović – 4 min, 4 p, 2 sk,

    Union Olimpija Igokea 62:66

    Dražen Bubnič (UO) – nije ulazio u igru

    Jakov Vladović (UO) – 26 min, 5 p, 3 sk, 3 as

    Paolo Marinelli (UO) – nije ulazio u igru

    Siniša Štemberger (Igo) – 30 min, 7 p, 5 sk, 3 as, 2 ol

    Zadar – Krka 55:57

    Zvonko Buljan – 23 min, 8 p, 1 sk, 2 as, 2 ol

    [/prank]
    [prank p=”ŠPANJOLSKA” ekipa=””]
    Rio Natura Monbus – Canarias 84:76

    Mario Delaš – 14 min, 4 p, 2 sk

    CAI Zaragoza Bilbao Baskets 88:72

    Damjan Rudež (Zar) – 30 min, 18 p, 2 sk, 4 as

    Damir Markota (Bil) – 29 min, 14 p, 2 sk, 2 as, 1 ol

    Fran Pilepić (Bil) – 14 min, 2 sk, 1 ol

    Zoran Vrkić (Bil) – 5 min, 1 sk, 1 as

    Estudiantes – Unicaja 84:85

    Marko Banić – 22 min, 12 p, 1 sk, 2 as

    Valencia – FC Barcelona 95:93

    Velimir Perasović (Val) – trener

    Ante Tomić (Bar) – 23 min, 15 p, 4 sk, 3 as,

    Mario Hezonja (Bar) – nije bio u momčadi

    Valladolid – Real Madrid 83:105

    Dontaye Draper – 14 min, 1 p, 4 sk, 2 as

    ŠPANJOLSKA DRUGA LIGA

    Cocinas.com

    Ante Gospić – slobodan
    [/prank]
    [prank p=”ŠVEDSKA” ekipa=””]

    Boras – Sodertalje 62:74

    Toni Bizaca – 29 min, 12 p, 8 sk, 1 as, 1 ol

    Dino Butorac – 13 min, 2 p, 1 sk

    Nassjo – Eco Orebro 86:88

    Mario Pešut – 34 min, 15 p, 5 sk, 7 as, 2 ol
    [/prank]
    [prank p=”ŠVICARSKA” ekipa=””]

    Neuchatel – Lugano Tigers 78:67 – nema raspoložive statistike

    Marin Bavčević

    Geneve Lions – Fribourg 86:73 – nema raspoložive statistike

    Andrej Štimac (Gen)

    trener Ivan Rudež (Gen)

    Marko Kraljević (Fri)

    El Massagno – Starwings 107:113 – nema raspoložive statistike

    Robert Devčić

    [/prank]

    [prank p=”TURSKA” ekipa=””]

    Anadolu Efes – Fenerbahče Ulker 64:73

    Zoran Planinić (Efe) – 18 min, 2 p, 2 sk, 4 as, 3 il

    Stanko Barać (Efe) – neće ga biti jedno vrijeme u momčadi zbog operacije kuka

    Bojan Bogdanović (Fen) – 23 min, 11 p, 3 sk, 1 ol, 1 il

    Luka Žorić (Fen) – nije bio u sastavu zbog ozljede

    Royal Hali – Turk Telekom  80:66

    Lukša Andrić – 17 min, 16 p, 4 sk, 1 bl, 6 il

    Olin Edirne – Trabzonspor 73:96

    Andrija Stipanović – 13 min, 4 p, 3 sk, 2 as, 2 ol, 1 il

    Bešiktaš – Galatasaray 82:78

    Tomislav Ružić – 23 min, 5 sk, 1 ol, 4 il

    Tofas – Banvit BK 60:84

    Rok Stipčević – 17 min, 1 il

     

    TURSKA DRUGA LIGA:

    Istanbul DSI – Pamukkale 61:70

    Nenad Delić – 27 min, 14 p, 9 sk, 4 as, 1 ol, 2 il

    [prank p=”UKRAJINA” ekipa=””]

    Kryvbas – Mykolaiv 81:92

    Mateo Kedžo – 25 min, 13 p, 9 sk, 2 as, 1 ol

    [/prank]
    [prank p=”UJEDINJENO KRALJEVSTVO” ekipa=””]
    Glasgow Rocks – Cheshire 74;97

    Fran Urli – 28 min, 10 p, 8 sk, 1 as, 1 bl
    [/prank]

    Ako i dalje ako primjetite da neki igrač nedostaje javite nam na mail crosarka@gmail.com ili na našu Facebook stranicu.


    Napomena: Podebljana su imena klubova s našim predstavnicima Oznake: min = minute u igri, p = broj poena, sk = broj skokova, as = broj asistencija, ol = broj osvojenih lopti, bl = broj blokada


    - Advertisement -

    NAJČITANIJE VIJESTI TJEDNA

    zadnje objave

    NE PROPUSTITE