Srijeda, 28 srpnja, 2021
More

    POPULARNE OBJAVE

    Dijaspora: Polufinale u Slovačkoj sa sedam Hrvata

    Prvenstva se polako bliže samim završnicama, a neka su već i završena poput norveškog gdje je Igor Sedlar postao prvak. U jednom polufinalnom paru u slovačkoj ligi sudjeluje čak sedam Hrvata. Reprezentativci polako hvataju zalet u svojim klubovima, a novu odličnu partiju pružio je Damjan Rudež koji je sa svojom Zaragozom srušio Barcelonu Ante Tomića i Marija Hezonje. Pregled igara svih hrvatskih internacionalaca pročitajte niže.

    - Advertisement -

    [prank p=”AUSTRIJA” ekipa=””]

    UBSC Graz – St. Polen 115:67

    Milan Stegnjaić – 15 min, 4 p, 5 sk, 1 as, 1 bl

    Gmunden – Wels 75:84

    Krešimir Bašić – trener

    [/prank]

    [prank p=”BELGIJA” ekipa=””]

    Antwerpen – Oostende 91:93

    Dario Gjergja – trener

    [/prank]
    [prank p=”BUGARSKA” ekipa=””]
    Chernomorets – Lukoil Academic 77:102

    Jure Lalić – 18 min, 13 p, 6 sk

    [/prank]

    [prank p=”FRANCUSKA” ekipa=””]

    FRANCUSKA DRUGA LIGA

    Boulogne – Hyeres Toulon 87:62

    Vedran Morović – 19 min, 4 p, 2 sk, 2 as, 2 ol

    [/prank]
    [prank p=”GRČKA” ekipa=””]

    PAOK – Panathinaikos 71:82

    Roko Ukić (Pan) – 18 min, 10 p, 4 sk, 2 as

    Kolossos – Ilysiakos 72:60

    Marko Car – 17 min, 4 as, 1 as, 1 ol

    [/prank]
    [prank p=”ITALIJA” ekipa=””]

    Armani Milano – Cantu 76:71

    Ivan Buva – 12 min, 2 p, 2 sk

    Umana Venezia – Pistoia 70:74

    Hrvoje Perić – nije bio u sastavu

    Libertas Pesaro – Vanoli Cremona 86:91

    Šime Špralja – 9 min, 5 p,  2 sk

    Sutor Montegranaro – Enel Brindisi 83:80

    Željko Šakić – 33 min, 12 p, 9 sk, 1 as, 1 ol

    TALIJANSKA DRUGA LIGA

    Trapani – Upea Capo d’Orlando 89:85

    Sandro Nicević – 30 min, 18 p, 7 sk, 1 as

    TALIJANSKA TREĆA LIGA

    Firenze – Casalpusterlengo 67:81

    Damir Rančić – 9 min, 1 ol

    [/prank]

    [prank p=”IZRAEL” ekipa=””]

    Hapoel Tel Aviv – Maccabi Tel Aviv 80:83

    Andrija Žižić – nije bio u momčadi

    [/prank]

    [prank p=”JAPAN” ekipa=””]
    Wakayama Trians – Tskuba Robots 92:49

    Wakayama Trians – Tskuba Robots 108:44

    Željko Pavličević – trener

    [/prank]

    [prank p=”KOLUMBIJA” ekipa=””]

    Piratas de Bogota – Guerreros de Bogota 84:95

    Ljubiša Vrcelj – 32 min, 19 p, 12 sk, 2 as, 2 bl

    [/prank]

    [prank p=”KOSOVO” ekipa=””]

    Peja – Drita 112:79

    Teo Šimović – 21 min, 14 p, 3 sk, 3 as, 1 ol, 1 bl

    [/prank]

    [prank p=”LITVA” ekipa=””]
    Lietkabelis  – igra 13. travnja

    Goran Vrbanc

    [/prank]
    [prank p=”MAĐARSKA” ekipa=””]

    Za poredak: 1. – 6. mjesto

    KTE-Duna Aszfalt – Kaposvari 71:67

    Hrvoje Puljko – 33 min, 20 p, 4 sk, 2 as, 1 ol

    Za poredak: 7.- 13. mjesto

    Jaszberenyi – Szedeak 95:97

    Bruno Šundov – 26 min, 16 p, 7 sk, 1 as, 2 ol

    PVSK Pannon

    Marino Šarlija, Veljko Budimir – slobodni

    Marso NYKK – Kormend 81:92

    Matija Poščić – 19 min, 8 p, 5 sk, 2 ol

    [/prank]

    [prank p=”NIZOZEMSKA” ekipa=””]
    Amsterdam – GasTerra Groningen 43:71

    Ivica Skelin – trener
    [/prank]
    [prank p=”NORVEŠKA” ekipa=””]

    Ammerud Basket – Gimle 68:102

    Igor Sedlar – 24 min, 12 p, 6 sk, 3 as

    [/prank]

    [prank p=”NJEMAČKA” ekipa=””]

    Nije se igralo prošli vikend

    MBC

    Hrvoje Kovačević, Silvano Poropat – trener

    Trier

    Luka Buntić, Marin Petrić

    Ludwigsburg

    Mario Stojić

    ALBA

    Leon Radošević

    NJEMAČKA DRUGA LIGA

    Četvrtfinale

    Goettingen – ETB Wohnbau 79:58

    Marco Buljević – 26 min, 4 p, 1 sk, 1 as

    ETB Wohnbau – Goettingen 92:85

    Marco Buljević – 16 min, 6 p, 2 sk, 1 as, 1 ol

    NJEMAČKA REGIONAL LIGA

    SV 03 Tubingen – Baskets 98 Volklingen 94:59

    Matteo Juričić – 32 min, 11 p, 4 sk

    Đuro Bjegović – 30 min, 17 p, 8 sk, 2 as

    Miloš Drča – 22 min, 11 p, 2 sk, 1 as

    TSV Tröster Breitengüßbach – München Baskets 110:69

    Ivan Đerman – 21 p

    [/prank]

    [prank p=”PORTUGAL” ekipa=””]

    PORTUGALSKA DRUGA LIGA

    Esgueira – Illiabum 51:65

    Filip Torić – 28 min, 11 p, 6 sk, 1 ol

    [/prank]

    [prank p=”RUMUNJSKA” ekipa=””]

    Pitesti – Concordia 82:72

    Pankracije Barać – 38 min, 18 p, 5 sk, 5 as

    Ploiesti Craiova 90:76

    Ante Krapić (Plo) – 18 min, 9 p, 4 sk, 1 as,

    Petar Babić (Cra) – nije ulazio u igru

    Targu Mures – Timba 123:81 

    Vedran Nakić – 35 min, 26 p, 2 sk, 2 as, 1 bl

    CSU Sibiu – Steaua 88:72

    Matija Češković (Sib) – 36 min, 21 p, 3 sk, 4 as, 1 ol

    Nikša Bavčević (Ste) – trener

    [/prank]

    [prank p=”RUSIJA(VTB)” ekipa=””]

    Khimki slobodan

    Marko Popović

    Krešimir Lončar

    Lokomotiv slobodan

    Krunoslav Simon

    [/prank]
    [prank p=”SLOVAČKA” ekipa=””]

    Prievidza – Iskra Svit 78:65

    Marko Batina (Pri) – 31 min, 24 p, 4 sk, 3 as, 3 ol

    Dražen Klarić (Pri) – 25 min, 18 p, 2 sk, 2 as

    Stjepan Tešija (Pri) – 31 min, 8 p, 5 sk, 2 as

    Krunoslav Krajnović (Pri) – trener

    Andrija Hrkač (Isk) – 8 min, 1 sk

    Saša Janković (Isk) – 33 min, 5 p, 4 sk, 2 as

    Rudolf Jugo (Isk) – trener

    [/prank]
    [prank p=”SLOVENIJA” ekipa=””]

    Za prvaka

    Helios Union Olimpija 81:67

    Igor Marić (Hel) – 12 min, 5 p,

    Jakov Vladović (UO) – 15 min, 4 p

    Paolo Marinelli (UO) – 10 min, 6 p

    Dražen Bubnić  (UO) – nije igrao

    Krka Zlatorog 87:61

    Zvonko Buljan (Krk) – 27 min, 8 p, 5 sk, 2 ol

    Frano Marasović (Zla) – 7 min, 1 p

    Rogaška – Polzela 71:75

    Jozo Brkić  – 26 min, 13 p, 7 sk

    Za ostanak

    Splosna plovba – Geoplin Slovan 70:79

    Vjeran Soldo – 21 min, 14 p, 3 sk

    Stipe Modrić – 22 min, 14 p, 5 sk, 3 as, 2 ol

    Tajfun – Maribor 75:64

    Mladen Primorac – 19 min, 8 p, 5 sk

    [/prank]
    [prank p=”ŠPANJOLSKA” ekipa=””]

    CAI Zaragoza – FC Barcelona 85:79

    Damjan Rudež (Zar) – 26 min, 12 p, 2 sk, 1 as, 1 bl

    Mario Hezonja (Bar) – 7 min, 5 p, 2 sk

    Ante Tomić (Bar) – 24 min, 15 p, 8 sk, 2 as, 1 ol, 1 bl

    Gran Canaria – Valencia 81:86

    Velimir Perasović – trener

    Rio Natura Monbus – Gipuzkoa 72:76

    Mario Delaš – 19 min, 12 p, 2 sk, 1 as

    Bilbao – BdR Valladolid 93:77

    Damir Markota – 31 min, 11 p, 5 sk

    Fran Pilepić – 6 min, 3 p, 1 as

    Zoran Vrkić –  nije ulazio u igru

    Real Madrid – Cajasol 81:75

    Dontaye Draper – 19 min, 3 p, 2 sk, 3 as

    La Bruixa – Estudiantes 74:81

    Marko Banić – 31 min, 20 p, 4 sk

    ŠPANJOLSKA DRUGA LIGA

    Cocinas.com – Oviedo 98:82

    Ante Gospić – 23 min, 14 p, 9 sk, 1 bl

    Planasa Navarra – Palencia 68:72

    Ivan Krolo – 6 min, 2 p, 2 sk, 1 ol

    ŠPANJOLSKA TREĆA LIGA

    Cambados – Azpeitia 60:73

    Ivan Ćubela – 5 min, 2 ol

    [/prank]
    [prank p=”ŠVEDSKA” ekipa=””]

    Sodertalje – Uppsala 82:63

    Toni Bizaca – 30 min, 10 p, 6 sk, 3 as

    Dino Butorac – 15 min, 6 p, 1 ol

    [/prank]
    [prank p=”ŠVICARSKA” ekipa=””]

    Fribourg Starwings 109:47

    Robert Devčić (Sta) – 8 min, 2 p,

    Marko Kraljević ( Fri) – 6 min, bez učinka

    Lugano Tigers – Geneve Lions 91:71

    Marin Bavčević (Lug) – 20 min, 5 p, 6 sk, 4 as

    Andrej Štimac (Gen) – 11 min, 6 p, 2 sk

    Ivan Rudež (Gen) – trener

    [/prank]

    [prank p=”TURSKA” ekipa=””]

    Royal Hali – Fenerbahče Ulker 76:78

    Bojan Bogdanović  – 19 min, 6 p, 4 as, 2 sk, 1 il

    Luka Žorić – 19 min, 17 p, 3 sk, 2 as, 1 ol, 1 il

    Bešiktaš – Anadolu Efes 71:57

    Tomislav Ružić (Beš) – 29 min, 10 p, 6 sk, 3 bl

    Zoran Planinić  (Efe) – 20 min, 13 p, 3 sk, 1 as, 2 il

    Stanko Barać – nije u sastavu zbog ozljede

    Tofas – Olin Edirne 126:67

    Rok Stipčević  – 24 min, 7 p, 6 as, 1 bl, 1 il

    Selcuk Universitesi – Trabzonspor 84:77

    Andrija Stipanović – 13 min, 2 p, 4 sk, 1 il

    Turk Telekom  – TED Kolejliler 84:66

    Lukša Andrić  – 21 min, 4 p, 4 sk, 2 as,  2 ol, 2 bl, 2 il (5 osobnih pogrešaka drugo kolo u nizu)

    TURSKA DRUGA LIGA:

    Istanbul DSI – Buyukcekmece 83:75

    Nenad Delić – 31 min, 23 p, 7 sk, 1 ol, 1 il

    [/prank]

    [prank p=”UKRAJINA” ekipa=””]

    Budivelnyk – Mykolaiv 94:81

    Mateo Kedžo – 19 min, 5 p, 1 sk, 1 as

    [/prank]
    [prank p=”UJEDINJENO KRALJEVSTVO” ekipa=””]
    Leichester R. – Glasgow Rocks 87:79

    Fran Urli – 34 min, 14 p, 7 sk, 3 as

    Surrey United – Glasgow Rocks 76:91

    Fran Urli – nema raspoložive statistike
    [/prank]

    Ako i dalje ako primjetite da neki igrač nedostaje javite nam na mail crosarka@gmail.com ili na našu Facebook stranicu.


    Napomena: Podebljana su imena klubova s našim predstavnicima Oznake: min = minute u igri, p = broj poena, sk = broj skokova, as = broj asistencija, ol = broj osvojenih lopti, bl = broj blokada


    - Advertisement -

    NAJČITANIJE VIJESTI TJEDNA

    zadnje objave

    NE PROPUSTITE