Ponedjeljak, 2 kolovoza, 2021
More

    POPULARNE OBJAVE

    Dijaspora: Reprezentativci podižu formu

    Ovaj tjedan izdvajamo jako dobru igru Krunoslava Simona za svoj Lokomotiv u četvrtfinalu VTB lige gdje su u prva dva susreta dobili CSKA na njihovom terenu u Moskvi. Simon je u obje utakmice bio jedan od najboljih igrača Lokomotiva. Počelo je doigravanje i u Turskoj, a tamo bilježimo odličnu igru Tomislava Ružića za Bešiktaš koji je slavio u gostima protiv Galatasaraya u prvoj utakmici četvrtfinala. Jako dobri su bili Luka Žorić i Bojan Bogdanović u pobjedi Fenerbahče Ulkera nad Usakom, a solidno je odigrao i Zoran Planinić za svoj Anadolu Efes. Kakva im je bila statistika, provjerite u tekstu ispod.

    - Advertisement -

    [prank p=”BELGIJA” ekipa=””]

    Oostende – slobodan u četvrtfinalu doigravanja, čeka u polufinalu boljeg između Liegea i Aalstara.

    Dario Gjergja – trener

    [/prank]
    [prank p=”BUGARSKA” ekipa=””]

    Četvrtfinale

    Lukoil Academic – Cherno Morets 93:74 (1:0)

    Jure Lalić – 23 min, 14 p, 4 sk, 2 ol

    Lukoil Academic – Cherno Morets 97:92 (2:0)

    Jure Lalić – 27 min, 20 p, 8 sk, 1 as

    Cherno More – Lukoil Academic 85:69 (1:2)

    Jure Lalić – 21 min, 18 p, 8 sk, 3 bl

    [/prank]

    [prank p=”GRČKA” ekipa=””]

    Doigravanje, polufinale, utakmica br. 1:

    Panathinaikos – PAOK 89:83

    Roko Ukić – 19 min, 7 p, 4 as, 1 sk,

    [/prank]
    [prank p=”ITALIJA” ekipa=””]

    Libertas Pesaro – Umana Venezia 86:73

    Hrvoje Perić – 25 min, 7 p, 5 sk, 1 bl

    Vanoli Cremona – Sutor Montegranaro 79:73

    Šime Špralja (Cre) – 23 min, 14 p, 3 sk, 1 bl

    Željko Šakić (Mon)- 34 min, 6 p, 11 sk, 1 as, 1 ol

    Cantu – Granarolo Bologna 85:74

    Ivan Buva – 19 min, 7 p, 3 sk, 1 bl

    TALIJANSKA DRUGA LIGA

    Četvrtfinale

    Barcellona – Upea Capo d’Orlando 83:80

    Sandro Nicević – 24 min, 18 p, 4 sk, 2 as, 1 ol, 2 bl

    Barcellona – Upea Capo d’Orlando 74:78

    Sandro Nicević – 25 min, 8 p, 3 sk, 2 as

    [/prank]

    [prank p=”IZRAEL” ekipa=””]

    Četvrtfinale

    Galil Gilboa 99:93 – Maccabi Tel-Aviv 75:71 (1:1)

    Andrija Žižić – 8 min, 4 p, 1 sk

    Maccabi Tel-Aviv – Galil Gilboa 93:67 (2:1)

    Andrija Žižić -23 min, 6 p, 5 sk, 1 as

    Galil Gilboa 99:93 – Maccabi Tel-Aviv 65:94 (1:3)

    Andrija Žižić – 11 min, 2 p, 1 sk

    [/prank]

    [prank p=”JAPAN” ekipa=””]

    Polufinale

    Wakayama Trians – Aishin SH 68:67 ot (1:0)

    Željko Pavličević – trener

    Aishin SH – Wakayama Trians 79:76 (1:1)

    Željko Pavličević – trener

    Wakayama Trians – Aishin SH 73:59 (2:1)

    Željko Pavličević – trener

    [/prank]

    [prank p=”KOSOVO” ekipa=””]

    Polufinale

    Peja – Bashkimi 104:99

    Teo Šimović -28 min, 15 p, 9 sk, 2 as, 1 ol, 1 bl

    [/prank]

    [prank p=”LITVA” ekipa=””]
    Lietkabelis – za njih je prvenstvo gotovo, nisu se plasirali u doigravanje

    Goran Vrbanc

    [/prank]
    [prank p=”MAĐARSKA” ekipa=””]

    Četvrtfinale

    Kaposvari – KTE Duna Aszfalt 71:69 (1:0)

    Hrvoje Puljko – 37 min, 29 p, 2 sk, 3 as, 1 ol

    KTE Duna Aszfalt – Kaposvari 73:75 (0:2)

    Hrvoje Puljko – 36 min, 25 p, 3 sk, 3 as, 3 ol, 2 bl

    Kaposvari – KTE Duna Aszfalt 91:80 (3:0)

    Hrvoje Puljko – 27 min, 20 p, 2 sk, 3 as, 1 ol

    Atomeromu – PVSK Pannon 84:75 (1:0)

    Marino Šarlija – 28 min, 14 p, 4 sk

    Veljko Budimir – 35 min, 7 p, 7 sk, 2 as, 1 ol

    PVSK Pannon – Atomeromu 58:80 (0:2)

    Marino Šarlija – 25 min, 11 p, 4 sk, 1 as, 2 ol

    Veljko Budimir – 33 min, 19 p, 4 sk, 1 as, 1 ol

    [/prank]

    [prank p=”NIZOZEMSKA” ekipa=””]

    Polufinale

    GasTerra Groningen – Leiden 74:68

    Ivica Skelin – trener

    Leiden – GasTerra Groningen 66:72

    Ivica Skelin – trener

    GasTerra Groningen – Leiden 76:62

    Ivica Skelin – trener
    [/prank]

    [prank p=”NJEMAČKA” ekipa=””]

    Četvrtfinale

    Bayern Muenchen – Ludwigsburg 101:57 (1:0)

    Mario Stojić – 17 min, 5 p, 1 sk, 1 ol

    Ludwigsburg – Bayern Muenchen 85:83 (1:1)

    Mario Stojić – 6 min, 4 p, 1 sk

    ALBA – Ratiopharm 86:66 (1:0)

    Leon Radošević – nije bio u momčadi

    Ratiopharm – Alba 89:90 (0:2)

    Leom Radošević – 15 min, 2 sk

    [/prank]

    [prank p=”PORTUGAL” ekipa=””]

    PORTUGALSKA DRUGA LIGA

    Finale

    FC Porto – Illiabum 73:72 (2:0)

    Filip Torić – 30 min, 13 p, 3 sk, 2 as, 2 ol

    [/prank]

    [prank p=”RUMUNJSKA” ekipa=””]

    Četvrtfinale

    Ploitesti – U. Mobitel. CN 89:99

    Ante Krapić – 17 min, 9 p, 1 sk, 1 as, 1 ol

    [/prank]

    [prank p=”RUSIJA(VTB)” ekipa=””]

    Četvrt-finale, prva utakmica:

    CSKA – Lokomotiv 83:87

    Krunoslav Simon – 28 min, 16 p, 2 sk, 2 as, 1 il

    Četvrt-finale, druga utakmica:

    CSKA – Lokomotiv 66:81

    Krunoslav Simon – 37 min, 18 p, 7 as, 6 sk, 1 bl, 3 il

    Khimki prvu utakmicu osmine finala igra 17./18. svibnja protiv N.Novogoroda.

    Marko Popović

    Krešimir Lončar

    [/prank]
    [prank p=”SLOVAČKA” ekipa=””]

    Finale

    Prievidza – Inter Bratislava 0:20 bez borbe

    Marko Batina

    Dražen Klarić

    Stjepan Tešija

    Krunoslav Krajnović trener

    [/prank]
    [prank p=”SLOVENIJA” ekipa=””]

    Polufinale

    Krka – Polzela 102:59 (1:0)

    Zvonko Buljan – 24 min, 21 p, 5 sk, 3 ol

    Union Olimpija Helios 81:84 (1:0)

    Paolo Marinelli (UO) – 33 min, 11 p, 3 sk, 3 as

    Jakov Vladović (UO) – nije igrao

    Dražen Bubnić (UO) – 13 min, 1 sk, 1 ol

    Igor Marić (Hel) – 25 min, 23 p, 4 sk, 4 ol

    [/prank]
    [prank p=”ŠPANJOLSKA” ekipa=””]

    Real Madrid – FC Barcelona 86:75

    Dontaye Draper (Rea) – nije bio u momčadi, ozljeda

    Ante Tomić (Bar) – 27 min, 12 p, 8 sk, 1 as, 1 ol

    Mario Hezonja (Bar) – nije bio u momčadi

    Valladolid – CAI Zaragoza 68:96

    Damjan Rudež – 24 min, 25 p, 6 sk, 2 as, 1 ol

    Juventut – Estudiantes 76:89

    Marko Banić – 18 min, 9 p, 3 sk

    Laboral Kutxa – Rio Natura Monbus 83:72

    Mario Delaš – 23 min, 12 p, 3 sk, 2 as, 1 ol

    Valencia  – Cajasol 104:93 ot

    Velimir Perasović – trener

    Bilbao – La Bruixa d’Or 92:64

    Damir Markota – 20 min, 10 p, 12 sk, 1 as, 1 ol

    Fran Pilepić – 11 min, 1 sk, 1 as, 1 ol

    Zoran Vrkić – 16 min, 6 p, 2 sk, 2 as

    [/prank]
    [prank p=”ŠVEDSKA” ekipa=””]

    Finale:

    Norrkoping – Sodertalje 61:77 (3:3)

    Toni Bizaca – 32 min, 31 p, 7 sk, 1 as

    Dino Butorac – 14 min, 4 p

    Sodertalje – Norrkoping 92:80 (4:3)

    Toni Bizaca – 28 min, 8 p, 2 sk, 2 as, 2 ol

    Dino Butorac – 17 min, 7 p, 6 sk

    [/prank]
    [prank p=”ŠVICARSKA” ekipa=””]

    Finale

    Lugano Tigers – Fribourg 87:98 (1:2)

    Marin Bavčević (Lug) – nije igrao

    Marko Kraljević (Fri) – nije igrao

    Lugano Tigers – Fribourg 87:77 (2:2)

    Marin Bavčević (Lug) – 31 min, 12 p, 3 sk

    Marko Kraljević (Fri) – nije igrao

    [/prank]

    [prank p=”TURSKA” ekipa=””]

    Četvrtfinale, prve utakmice:

    Banvit BK – Tofas 82:78

    Rok Stipčević – nije bio u sastavu

    Galatasaray – Bešiktaš 70:72

    Tomislav Ružić – 28 min, 19 p, 5 sk, 3 as, 1 ol

    Anadolu Efes – Karsiyaka 96:90

    Zoran Planinić – 23 min, 10 p, 7 as, 2 sk, 1 ol, 1 bl, 2 il

    Stanko Barać – nije bio u sastavu zbog ozljede

    Fenerbahče Ulker – Usak 87:75

    Bojan Bogdanović – 31 min, 19 p, 5 sk, 1 as

    Luka Žorić – 20 min, 19 p, 7 sk, 2 il

     

    TURSKA DRUGA LIGA:

    Istanbul DSI – nisu se plasirali u doigravanje

    Nenad Delić

    [/prank]

    Ako i dalje ako primjetite da neki igrač nedostaje javite nam na mail crosarka@gmail.com ili na našu Facebook stranicu.


    Napomena: Podebljana su imena klubova s našim predstavnicima Oznake: min = minute u igri, p = broj poena, sk = broj skokova, as = broj asistencija, ol = broj osvojenih lopti, bl = broj blokada

     

    - Advertisement -

    NAJČITANIJE VIJESTI TJEDNA

    zadnje objave

    NE PROPUSTITE