Ponedjeljak, 26 srpnja, 2021
More

    POPULARNE OBJAVE

    Dijaspora: Odlični Budimir, Perić i Rančić

    Naši košarkaši u dijaspori prošlog su tjedna opet pružali dobre partije, a izdvajamo Hrvoja Perića koji je u pobjedi svoje Venezie protiv Cremone Šime Špralje u samo 12 minuta igre postigao 20 poena uz četiri skoka. Još jednom je u trećoj talijanskoj ligi dobar bio Damir Rančić, a kompletne statistike svih naših igrača van Hrvatske pogledajte ispod u tekstu.

    - Advertisement -

    [prank p=”AUSTRIJA” ekipa=””]

    Arkadia – UBSC Graz 94:79

    Milan Stegnjaić – 27 min, 13 p, 3 sk, 1 as, 3 ol

    Kapfenberg – Gmunden 72:90

    Krešimir Bašić – trener

    AUSTRIJSKA DRUGA LIGA

    Vienna Timb – Basket Flames 71:69

    Marko Morić
    [/prank]

    [prank p=”BELGIJA” ekipa=””]

    Oostende – Verviens Pepinster 86:66

    Dario Gjergja – trener

    [/prank]
    [prank p=”BUGARSKA” ekipa=””]
    Spartak Pleven – Lukoil Academic 71:88

    Jure Lalić – nije bio u momčadi

    [/prank]

    [prank p=”FRANCUSKA” ekipa=””]

    FRANCUSKA DRUGA LIGA

    Boulogne – Fos Ouest 85:70

    Vedran Morović – 13 min, 5 p, 1 as, 1 ol

    [/prank]
    [prank p=”GRČKA” ekipa=””]

    Ikaros – Panathinaikos 64:85

    Roko Ukić – 20 min, 11 p, 6 as, 5 sk, 3 il

    [/prank]
    [prank p=”ITALIJA” ekipa=””]

    Umana Venezia – Vanoli Cremona 100:78

    Hrvoje Perić (Ven) – 12 min, 20 p, 4 sk, 1 ol, 1 bl

    Šime Špralja (Cre) – 18 min, 14 p, 3 sk, 1 bl

    Sutor Montegranaro – Armani Milano 76:88

    Željko Šakić – 27 min, 12 p, 7 sk, 1 as

    TALIJANSKA DRUGA LIGA

    Trieste – Upea Capo d’Orlando 74:84

    Sandro Nicević – 29 min, 13 p, 7 sk, 1 as

    TALIJANSKA TREĆA LIGA

    Firenze – Barese 85:70

    Damir Rančić – 37 min, 27 p, 7 sk, 5 as, 3 ol

    [/prank]

    [prank p=”IZRAEL” ekipa=””]

    Maccabi Tel Aviv – Hapoel Jerusalem 65:93

    Andrija Žižić – 4 min, bez učinka

    [/prank]

    [prank p=”JAPAN” ekipa=””]
    Wakayama Trians – Hitachi SR 86:73

    Wakayama Trians – Hitachi SR 88:76

    Željko Pavličević – trener

    [/prank]

    [prank p=”KOSOVO” ekipa=””]

    Besa – Peja  nema rezultata niti statistike

    Teo Šimović

    [/prank]

    [prank p=”LITVA” ekipa=””]
    Lietkabelis – slobodan

    Goran Vrbanc

    Lietuvos rytas – slobodnan

    Aco Petrović – trener

    [/prank]
    [prank p=”MAĐARSKA” ekipa=””]

    Falco KC – PVSK Pannon 63:83

    Veljko Budimir – 37 min, 25 p, 8 sk, 3 as, 2 ol

    Marino Šarlija – 24 min, 11 p, 3 sk, 1 ol, 1 bl

    PVSK Pannon – Szedeak 90:83

    Veljko Budimir – 36 min, 26 p, 5 sk, 5 as, 2 ol

    Marino Šarlija – 19 min, 8 p, 6 sk, 1 as

    Marso NYKK – Jaszberenyi 104:82

    Matija Poščić (Mar) – 24 min, 11 p, 4 sk, 2 as, 1 ol, 1 bl

    Bruno Šundov (Jas) – 23 min, 15 p, 9 sk, 1 as, 1 ol

    ZTE KK – Marso NYKK 91:81

    Matija Poščić – 32 min, 16 p, 10 sk, 1 as

    Kaposvari

    Hrvoje Puljko – slobodan

    [/prank]

    [prank p=”NIZOZEMSKA” ekipa=””]
    GasTerra Groningen – Leeuwarden

    Ivica Skelin – trener
    [/prank]
    [prank p=”NORVEŠKA” ekipa=””]

    Gimle – Ammerud 77:69

    Igor Sedlar – 11 min, 2 p, 6 sk, 1 as, 1 ol

    [/prank]

    [prank p=”NJEMAČKA” ekipa=””]

    NY Phantoms – MBC 72:76

    Hrvoje Kovačević – nije bio u momčadi

    Silvano Poropat – trener

    Walter Tigers – Trier 74:67

    Luka Buntić – nije bio u momčadi

    Marin Petrić – 3 min, 1 sk

    Brose Baskets – Ludwigsburg 96:65

    Mario Stojić  – nije ulazio u igru

    Bremerhaven – ALBA 59:62

    Leon Radošević – 25 min, 10 p, 3 sk, 1 ol

    NJEMAČKA DRUGA LIGA

    Goettingen – Kirchheim 101:90

    Ivan Buntić – 10 min, 4 p, 4 sk, 1 as

    ETB Wohnbau – Cuxhaven 75:72

    Marco Buljević – 37 min, 12 p, 6 sk, 3 as, 2 ol

    NJEMAČKA REGIONAL LIGA

    Baskets 98 Volklingen – ifm BASKETS 83:90

    Matteo Juričić – 40 min, 35 p, 4 sk, 7 as, 2 ol

    Đuro Bjegović – 40 min, 28 p, 6 sk, 3 as, 1 bl

    Miloš Drča – nije bio u momčadi

    [/prank]

    [prank p=”PORTUGAL” ekipa=””]

    PORTUGALSKA DRUGA LIGA

    Illiabum – Sangalhos 91:62

    Filip Torić – 25 min, 14 p, 4 sk, 1 as, 1 ol 

    [/prank]

    [prank p=”RUMUNJSKA” ekipa=””]

    Pitesti Craiova 82:61

    Pankracije Barać (Pit) – 28 min, 9 p, 3 sk, 3 as, 3 ol

    Petar Babić (Cra) – 17 min, 6 p, 2 sk, 2 as, 3 ol

    Ploitesti – CSU Sibiu 70:55

    Ante Krapić (Plo) – 12 min, 2 sk, 2 as

    Matija Češković  (Sib) – 31 min, 5 p, 2 sk, 2 as1 ol

    BC Timisoara – Timba 103:58

    Vedran Nakić – 28 min, 8 p, 1 sk, 4 as, 2 ol

    Rovinari – Steaua 68:54

    Nikša Bavčević – trener

    [/prank]

    [prank p=”RUSIJA(VTB)” ekipa=””]

    Triumph – Khimky 59:81

    Marko Popović – 23 min, 7 as, 2 sk

    Krešimir Lončar – 22 min, 17 p, 6 sk, 1 as, 2 bl, 1 il

    Lokomotiv – PGE Turow 103:73

    Krunoslav Simon – 23 min, 17 p, 5 as, 3 sk, 1 ol,

    Lyetuvos Rytas – Kalev/Cramo 87:85

    Aco Petrović – trener

    [/prank]
    [prank p=”SLOVAČKA” ekipa=””]

    Iskra Svit – Handlova 71:69

    Andrija Hrkač – 23 min, 5 p, 1 ol, 1 bl

    Saša Janković – 28 min, 8 p, 3 sk, 1 as, 2 ol

    Rudolf Jugo – trener

    Nitra – Komarno 66:77

    Sven Smajlagić – nije ulazio u igru

    Prievidza slobodni

    Marko Batina

    Dražen Klarić

    Stjepan Tešija

    Krunoslav Krajnović

    [/prank]
    [prank p=”SLOVENIJA” ekipa=””]

    Grosuplje – Geoplin Slovan 75:60

    Vjeran Soldo – 26 min, 10 p, 5 sk, 1 as

    Stipe Modrić – nije bio u momčadi

    Helios – Zlatorog 70:55

    Igor Marić (Hel) – 23 min, 10 p, 4 sk

    Frano Marasović (Zla) – 1 min, 1 sk

    Tajfun – Sp.p. Portorož 71:76

    Mladen Primorac – 24 min, 9 p, 4 sk, 2 as, 2 ol, 1 bl

    Union Olimpija – Rogaška 106:66

    Jakov Vladović (UO) – 21 min, 7 p, 4 as, 1 ol,

    Paolo Marinelli (UO) – 15 min, 3 p, 2 as

    Dražen Bubnić (UO) – ozljeda

    Jozo Brkić (Rog) – 25 min, 16 p, 3 sk

    ABA liga

    Union Olimpija – Krka 65:57

    Jakov Vladović (UO) – 26 min, 7 p, 2 sk, 3 as, 1 ol

    Paolo Marinelli (UO) – 10 min, 1 as, 1 ol

    Dražen Bubnić (UO)- ozlijeđen

    Zvonko Buljan (Krk) – 35 min, 16 p, 9 sk, 2 as

    [/prank]
    [prank p=”ŠPANJOLSKA” ekipa=””]

    La Bruixa – CAI Zaragoza 71:74

    Damjan Rudež – 21 min, 10 p, 3 sk, 1 as

    Rio Natura Monbus – Fuenlabrada 75:76

    Mario Delaš – 34 min, 15 p, 10 sk, 4 as

    Bilbao Real Madrid 73:87

    Damir Markota (Bil) – 27 min, 9 p, 3 sk, 2 as, 1 ol

    Fran Pilepić (Bil) – 13 min, 2 p, 1 as

    Zoran Vrkić (Bil) – 2 min, bez učinka

    Dontaye Draper (Rea) – 15 min, 2 sk, 2 ol

    UCAM Murcia – Estudiantes 85:84

    Marko Banić – 30 min, 8 p, 4 sk, 2 as

    Valladolid – Valencia 77:91

    Velimir Perasović – trener

    Gipuzkoa – FC Barcelona 75:86

    Ante Tomić – nije bio u momčadi

    Mario Hezonja – 20 min, 8 p, 9 sk, 2 as, 1 ol

    ŠPANJOLSKA DRUGA LIGA

    Cocinas.com – Forca Lleida 82:73

    Ante Gospić – 24 min, 10 p, 4 sk, 2 as, 1 ol

    Melilla – Planasa Navarra 75:71

    Ivan Krolo – 8 min, 4 p, 2 sk

    ŠPANJOLSKA TREĆA LIGA

    Caceres – Azpeitia 98:70

    Ivan Ćubela – 18 min, 3 p, 3 sk, 1 as, 2 ol

    [/prank]
    [prank p=”ŠVEDSKA” ekipa=””]

    Uppsala – Sodertalje 78:71

    Toni Bizaca – nije bio u sastavu

    Dino Butorac – 29 min, 7 p, 3 sk, 2 as, 1 ol

    LF Basket – Eco Orebro 101:66

    Mario Pešut – 29 min, 13 p, 6 sk, 2 as, 1 ol, 1 bl
    [/prank]
    [prank p=”ŠVICARSKA” ekipa=””]

    Neuchatel – Fribourg 68:78

    Marko Kraljević – nije ulazio u igru

    El Massagno – Lugano Tigers 66:110

    Marin Bavčević – 15 min, 2 p, 5 sk, 1 ol

    Monthey – Starwings 69:71

    Robert Devčić – nije ulazio u igru

    Boncourt – Geneve Lions 87:59

    Andrej Štimac – 30 min, 12 p, 7 sk, 1 as, 1 ol

    Ivan Rudež – trener

    [/prank]

    [prank p=”TURSKA” ekipa=””]

    Selcuk Universitesi – Fenerbahče 55:80

    Bojan Bogdanović  – 30 min, 18 p, 5 sk, 5 as, 3 il

    Luka Žorić – 26 min, 10 p, 11 sk, 3 bl, 2 il

    Anadolu Efes – Mersin 77:71

    Zoran Planinić – 22 min, 16 p, 3 sk, 2 as, 2 ol, 3 il

    Stanko Barać – nije u sastavu zbog ozljede

    Tofas – Usak 81:87

    Rok Stipčević  – 26 min, 10 p, 4 as, 1 sk, 1 il

    Bešiktaš – Olin Edirne 87:68

    Tomislav Ružić – 8 min, 3 sk, 1 il

    Turk Telekom – Trabzonspor 72:82

    Lukša Andrić (Tur) – 26 min, 12 p, 2 sk, 2 as, 1 ol, 1 bl, 3 il

    Andrija Stipanović (Tra) – 19 min, 12 p, 6 sk, 2 as, 1 ol

    TURSKA DRUGA LIGA:

    Istanbul DSI  – I.T.U. 54:49

    Nenad Delić – 23 min, 5 p, 6 sk, 3 il

    [/prank]

    [prank p=”UKRAJINA” ekipa=””]

    Donetsk – Mykolaiv 72:81

    Mateo Kedžo – 24 min, 10 p, 4 sk, 4 as, 1 bl

    [/prank]
    [prank p=”UJEDINJENO KRALJEVSTVO” ekipa=””]
    Glasgow Rocks – Newcastle 84:89

    Fran Urli – 35 min, 17 p, 11 sk, 1 as, 1 bl
    [/prank]

    Ako i dalje ako primjetite da neki igrač nedostaje javite nam na mail crosarka@gmail.com ili na našu Facebook stranicu.


    Napomena: Podebljana su imena klubova s našim predstavnicima Oznake: min = minute u igri, p = broj poena, sk = broj skokova, as = broj asistencija, ol = broj osvojenih lopti, bl = broj blokada


    - Advertisement -

    NAJČITANIJE VIJESTI TJEDNA

    zadnje objave

    NE PROPUSTITE