Riječani su odličnom posljednjom četvrtinom (22:12) nadoknadili zaostatak i došli su do treće pobjede u Ligi za prvaka.

Kvarner 2010 – JOLLY JBS 72:69 (23:19, 36:367, 50:57)

Kvarner 2010: Stipčić 9, Veljačić 14, Čakarun 12, Boban, Škifić 9, Šamanić, Krivec 18, Širko 5, Miličević, Mutapić 5, Čuić.
Jolly JBS: Gulam 2, F. Bubalo 4, Katura 11, Kozić, Vrlika, Surina 1), Mrva 8, Smith 18, D. Bubalo 3, Vrsaljko, Cinac 6.

Šibenčani su u košem Dine Cinca u 36. minuti vodili s visokih 67:59 i do kraja utakmice imali su samo još pogođena slobodna bacanja. Kvarner je u seriju 11-0 krenuo s četiri uzastopna koša Bojana Kriveca koji je nakon dugo vremena donio vodstvo svojoj ekipi, a na kraju je postigao i zadnji poen iz slobodnog bacanja. Mate Mrva je pokušao tricom dohvatiti produžetak, no nije uspio.

Kvarnera 2010 je sada na omjeru 3-7 i ima jednu manje pobjedu od Jollyja. U sljedećem kolu, u utorak,  Riječani gostuju u Zadru dok Šibenčani dočekuju Cibonu.

Neke detalje utakmice na Kozali pogledajte u foto galeriji Arsena Miletića.