U subotu i nedjelju u Ludbregu je bio održan drugi Grafičar kup, a sudionici su bili Grafičar, Radenska, Ivančica i Podravac. Turnir je, pomalo neočekivano, osvojio Podravac iz Virja. Predviđalo se da će u finalu igrati Grafičar i Radenska, ali još jednom smo bili svjedoci kako je košarka prepuna iznenađenja.

[nggallery id=55]

U subotu je ekipa iz Virja iznenadila Radensku, pobijedivši 90:74, a Grafičar je s lakoćom svladao Ivančicu, rezultatom 84:49.Igrala se dobra košarka, a turnir je pratilo oko 250 gledatelja.

U nedjelju se igralo finale, koje je ponudilo neizvjesnost gotovo do samog kraja, gdje se bolje snašao Podravac protiv Grafičara pobijedivši 70:58. Izgleda da su izostanci Bušića i Štefana te lakše ozljede pojedinih igrača igrali veliku ulogu kod Grafičara. Iako su imali prednost desetak i više razlike, nisu to uspjeli iskoristiti, tako da su borbeni Podravci uspjeli doći do pobjede u završnici.

Probuđena Radenska je bez većih problema slavila protiv Ivančice u dvoboju za treće mjesto, a dojma smo da je Radenska uz prikazanu igru taj dan vrlo lako mogla biti i u finalu.